УПЛ. “Шахтар” забив 7 “Металісту 1925”, “Зоря” вирвала перемогу у “Ворскли”

5 березня відбулось 3 поєдинки УПЛ, “Шахтар”, “Зоря” та “Рух” здобули перемоги над суперниками.

У матчі між “Ворсклою” та “Зорею” полтавці вийшли вперед вже на початку матчі. На 5 хвилині Сефері виграв боротьбу у Бутка та забив у дальній нижній кут. А на 16-ій Сефері оформив дубль ударом з пенальті.

“Зоря” відіграла перший м’яч на 57-ій після комбінації Бражко-Герерро-Бражко, останній і відправив м’яч у ворота. А на 72-ій “Ворскла” залишилась у меншості – Рамірес отримав 2 жовтих картки протягом 8 хвилин.

Ще двічі луганці забили вже у компенсований час. Спершу Русин відзначився завдяки рикошету від ноги захисника. А вже на останній доданій хвилині “Зоря” заробила право на пенальті, який реалізував Бражко.

У іншому матчі “Шахтар” не відчув ніякої опозиції від “Металіста 1925”. “Гірники” вийшли вперед на 5 хвилині завдяки голу Зубкова після комбінації. Вже на 13-ій Михайличенко продерся з флангу через захисників та зробив рахунок 2:0. Ще до перерви “Шахтар” вів 4:0. Голами відзначились Траоре та Зубков.

Щоб забити 5 гол “гірникам” навіть не довелось вступати у гру. Курило віддавав пас на голкіпера, а Сидоренко не зміг прийняти м’яч. Ще через 2 хвилини Петряк вдало зіграв на добиванні – 6:0. А на 67-ій Ракицький чудовим ударом здалеку зробив рахунок 7:0.

“Металіст 1925” – “Шахтар” – 0:7
Голи: Зубков, 5, 41, Михайличенко, 13, Траоре, 38, Курило, 56 (аг), Петряк, 58, Ракицький, 67