УПЛ. “Динамо” програло, “Дніпро-1” та “Олександрія” зіграли внічию

4 березня відбулось 3 поєдинки УПЛ. “Інгулець” переміг “Динамо” – 0:2, “Дніпро-1” та “Олександрія” розділили очки – 2:2.

“Дніпро-1” на правах лідера УПЛ активно розпочав поєдинок та міг виходити вперед вже на перших хвилинах. Але все ж дніпряни притримали гол до 23-ї. Бланко перекинув голкіпера та забив у дальній кут. “Олександрія” відігралась досить швидко завдяки індивідуальним діям Мустафаєва.

У другому таймі Довбик уникнув офсайда та реалізував вихід віч-на-віч. Це вже 12 гол для лідера гонки бомбардирів. Команда Ротаня не здавалась та відігралась на останніх хвилинах. Валеф помилився на виході, і Мустафаєв оформив дубль у ворота без голкіпера.

“Динамо” абсолютно не вразило у матчі проти “Інгульця”. Перший гол кияни пропустили вже на 12 хвилині, коли 19-річний центральний захисник Дячук програв боротьбу Сітало, а той вивів на гол Козака. “Динамо” створювало моменти у першому таймі внаслідок активності Ваната, але забити не змогло.

А наприкінці тайму кияни пропустили вдруге. Захисники залишили Одарюка одного в центрі штрафного майданчика, а той не схибив після подачі Клименка – 2:0. У другій половині зустрічі активності киян не вистачило, щоб забити бодай один гол.