УПЛ. “Шахтар” втратив очки, “Динамо” та “Дніпро-1” перемогли

Шахтар зіграв внічию з Чорноморцем

2 квітня відбулось 4 поєдинки УПЛ. “Динамо” зіграло зі “Львовом”, “Дніпро-1” з “Металістом 1925”, а “Шахтар” з “Чорноморцем”.

“Львів” – “Динамо”

У першому таймі кияни володіли ініціативою, але свої моменти мав і “Львів”, проте команди так і не змогли забити. Найреальніший момент, щоб відкрити рахунок був у Ваната, але той дальнім ударом влучив у поперечку.

Команда Луческу відкрила рахунок на 52 хвилині після розіграшу штрафного – Шепелєв відкинув на Ваната, а той забив прямим ударом. Наприкінці матчу рахунок став 2:0 – Рамірес зловив Рибку на протиході.

“Металіст 1925” – “Дніпро-1”

“Металіст 1925” та “Дніпро-1” провели в цілому рівний перший тайм. На 30 хвилині Бичек вийшов віч-на-віч з голкіпером дніпрян, але Рибак зміг відбити удар. До 71 хвилини рахунок тримався нічийним – 0:0.

Але в останні 20 хвилин Довбик оформив хет-трик. Перше нападник розпочав атаку з флангу, яку сам і завершив. А на 78-ій та 81-ій хвилинах підопічні Кучера заробили право на пробиття пенальті, які реалізував Довбик.

“Чорноморець” – “Шахтар”

Команди провели дуже активний перший тайм. Вже у першій атаці “гірники” вийшли вперед після комбінації неподалік штрафного майданчику та чудового удару Криськіва у дальній верхній кут. “Чорноморець” відповів вже через 7 хвилин. Назарина зіграв рукою у власному штрафному, а Путря впевнено реалізував пенальті.

“Шахтар” знову вийшов вперед завдяки індивідуальним діям Гочолейшвілі на 19 хвилині. “Чорноморець” зрівняв рахунок ще у першому таймі. Салюк замкнув простріл Демченка на дальній стійці після стрімкої атаки.

Другий тайм пройшов більш спокійно. Наприкінці матчу “моряки” навіть могли вирвати перемогу, але вихід віч-на-віч не реалізував Алефіренко. Після цієї нічиєї “Шахтар” залишається лідером, але перевага над “Дніпром-1” зменшилась до 1 очка.