УПЛ. “Шахтар” впевнено переміг “Рух”

19 березня відбулось 3 матчі УПЛ. “Шахтар”, “Чорноморець” та “Минай” здобули перемоги.

Йовичевич сильно змінив склад у порівнянні з програним матчем в 1/8 Ліги Європи проти “Феєнорда” (1:7). І навіть така серйозна ротація не дозволила “Руху” створити проблеми “гірникам”. “Шахтар” забив двічі ще у першому таймі.

Спочатку Матвієнко приєднався до атаки і з гострого кута пробив у дальній кут воріт Паньківа. А на 31 хвилині Криськів зловив м’яч на ноги після прострілу Судакова та забив під поперечку. У другому таймі “Шахтар” відверто грав в економрежимі та спокійно довів матч до перемоги.

Після цієї поразки “Рух” оголосив про припинення співпраці з головним тренером команди Леонідом Кучуком. Хто надалі тренуватиме “жовто-чорних” наразі не повідомляється.