УПЛ. “Шахтар” розбив “Кривбас”, Ісенко врятував нічию для “Ворскли”

Донецький “Шахтар” переміг “Кривбас” у 17 турі УПЛ завдяки трьом голам у другому таймі, “Ворскла” та “Верес” зіграли внічию.

“Шахтар” грав на виїзді проти “Кривбаса” і у першому таймі мав проблеми з тим, аби розкрити міцну оборону суперника. Це вдалось зробити лише на 58-ій хвилині і лише завдяки чудовому дальньому удару Судакова.

Вдруге “Шахтар” забив вже наприкінці матчу. Келсі відзначився з розвороту після комбінації “гірників”. А ще через 3 хвилини Криськів самотужки запресингував суперника та віддав асист на Шведа. Команда Йовичевича перемогла 3:0 та після поразки “Дніпра-1” одноосібно очолила турнірну таблицю УПЛ.

“Верес” та “Ворскла” видали потужний матч з великою кількістю моментів. Полтавці вийшли вперед у першому таймі завдяки голу Сефері з гострого кута. До перерви могли забивати, як “Ворскла”, так і “Верес”, але пішли на перерву за мінімальної переваги команди Скрипника.

А ось на початку другого тайму Кравець забив у власні ворота після подачі зі штрафного. А на 60 хвилині Гайдучик вивів “Верес” вперед після стрімкої контратаки. “Ворскла” зрівняла рахунок на 85-ій – дубль з пенальті оформив Сефері.

А вже у компенсований час юний воротар полтавців Ісенко врятував для своєї команди нічию. Рівняни отримали право виконати пенальті, голкіпер потягнув удар, але Степанюк одразу ж знову сфолив у своєму штрафному. Ісенко виручив команду і вдруге.