УПЛ. “Олександрія” та “Металіст 1925” зіграли внічию

Відбувся перший матч української Прем’єр-ліги у 2023 році. “Олександрія” та “Металіст 1925” зіграли внічию 3:3 у перенесеному матчі 6 туру.

Перший тайм був насичений помилками від обох команд. Вже на початку матчу Ткачук просто віддав м’яч перед власними воротами супернику – один пас і Третьяков забиває. Але на 21-ій Ткачук реабілітувався та забив головою після подачі з кутового.

А ще за 10 хвилин помилились вже гравці “Олександрії”. Центральний захисник Логінов легко втратив м’яч у центрі поля та дав розгорнути стрімку контратаку, яка завершилась голом Бичека.

На початку другого тайму рахунок став 3:1 на користь харків’ян – Шершень підчатував відскок м’яча на дальній стійці. Після цього в атаці була лише “Олександрія”.

Підопічним Ротаня вдалось відіграти один гол на 68 хвилині. Третьяков оформив дубль з лінії штрафного майданчика. А на 81-ій Кобзар заштовхав м’яч у ворота суперника та зрівняв рахунок – 3:3.