УПЛ. “Динамо” розгромило “Минай”

Вкорочений 1 тур УПЛ завершився трьома недільними матчами. “Динамо” відсвяткувало розгромну перемогу над “Минаєм”, а “Олександрія” і “Чорноморець” здолали “Кривбас” і ЛНЗ відповідно.

“Динамо” мало відповідати на перемогу “Шахтаря” і зробило це досить впевнено, проте не одразу. На початку гри кияни повели себе досить зверхньо по відношенню до суперника, не відреагували на перший дзвіночок (після удару головою м’яч полетів над поперечиною) і отримали швидкий гол у свої ворота. “Минай” запресингував “динамівців” біля їхніх воріт і Вітенчук наважився на удар метрів з 30. Бущан такої нахабності не очікував і змушений був капітулювати.

Після цього гості не створили нічого. “Динамо” взяло гру під свій контроль і почало створювати момент за моментом. Всередині тайму Владислав Ванат самотужки перевернув ситуацію з ніг на голову. Двічі за 3 хвилини він опинився в потрібному місці в потрібний час і вивів свою команду вперед.

Господарі могли б одразу розвинути успіх, аж тут Денис Попов у простій ситуації шипами в’їхав у плече супернику і побачив перед собою червоне світло. Захисник “Динамо” навіть не сперечався з арбітром щодо покарання, але після гри написав у соцмеражах: “Футбол – це не балет”. Здається, ніхто не нагадав Денису, що футбол – це і не ММА, а таким прийомам місце в октагоні, а не на футбольному полі.

Одразу по перерві склади зрівнялися – Бандура зніс Ярмоленка і також отримав червону картку. А ближче до фінального свистка “Динамо” оформило розгром. Реалізований пенальті Буяльського і потужний постріл Караваєва довели рахунок до 4:1.

Де дивитись УПЛ?

Другий тур УПЛ стартує вже в середу протистоянням “Вереса” і “Шахтаря”, а інші 7 матчів відбудуться на вихідних. Найгарячішими обіцяють стати київське дербі між “Оболонню” і “Динамо”, а також битва “Дніпра-1” і “Полісся”.

Матч “Верес” – “Шахтар” та інші матчі 2-го туру УПЛ в прямому етері дивіться на ОТТ-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на платформу setantasports.com, щоб не пропустити матчі УПЛ, а також найсильніших ліг Європи.