УПЛ. “Шахтар” стартує з перемоги, “Зоря” – з поразки

Цього тижня стартував 1 тур УПЛ-2023/24. Чемпіон попереднього сезону “Шахтар” обіграв “Металіст 1925”, “Зоря” поступилася “Руху”, а новачки поки йдуть без поразок.

Чинний чемпіон досить непогано розпочав сезон, відсвяткувавши перемогу над “Металістом 1925”. Не можна сказати, що харків’яни були повністю декласовані, проте в жоден момент матчу не виникало сумнівів у перемозі “Шахтаря”.

“Гірники” в оновленому складі (без дискваліфікованих Трубіна і Ракицького, а також “травмованого” Судакова) одразу пішли вперед. Більше за інших старався Зубков, який бив по воротах за першої ж можливості, та забити йому цього дня не судилося.

Тим не менш, у “Шахтаря” знайшлися інші герої. Перш за все – капітан команди Микола Матвієнко, який і відкрив лік голам своєї команди в цьому сезоні. В середині першого тайму захисник відгукнувся на подачу з кутового і переправив м’яч у сітку.

До речі, подачу в цьому епізоді виконував Олексій Кащук. Він же створив і другий гол одразу після перерви. Передача вінгера транзитом через гравця “Металіста 1925” дійшла до Траоре і той подвоїв лідерство “гірників”. Непогане повернення до рідної команди, чи не так?

“Металіст 1925” дуже швидко один м’яч відіграв, проте на більше команди Едмара не вистачило. В підсумку, “Шахтар” виграє 2:1 і першим з фаворитів сезону задає ритм.

1 тур УПЛ приніс і першу сенсацію. “Зоря” відкрила рахунок у грі з “Рухом”, але поступово підсіла і віддала 3 очки супернику. Ключову роль у цій поразці відіграв новий центральний захисник луганців Джордан. Спочатку він дозволяв львів’янам створювати чимало гостроти, а за 10 хвилин до кінця ще й заробив вилучення. Одразу після цього “Рух” забив переможний м’яч.

Відзначаємо також вдалий початок сезону для двох новачків. “Оболонь” втримала нульову нічию з “Колосом, а “Полісся” досить легко розібралося з “Вересом” (2:0).

Де дивитись УПЛ?

В неділю пройдуть ще три матчі першого туру УПЛ. Дебютант Прем’єр-Ліги ЛНЗ зустрінеться з “Чорноморцем”, “Динамо” прийматиме “Минай”, а “Олександрія” зіграє з “Кривбасом”

Матчі ЛНЗ – “Чорноморець” і “Олександрія” – “Кривбас” в прямому етері дивіться на ОТТ-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на платформу setantasports.com, щоб не пропустити матчі УПЛ, а також найсильніших ліг Європи.