Україна – Італія 0:0. Чекаємо на плей-оф

Україна - Італія

В матчі Україна – Італія визначився учасник майбутнього чемпіонату Європи. Наша збірна не змогла обіграти італійців і втратила можливість вийти на Євро-2024 напряму. Тепер на команду Сергія Реброва чекає плей-оф.

Збірна України провела непоганий поєдинок (не видатний, та все ж) і мала шанси помститися за поразку двомісячної давнини. Цього вечора Італія не виглядала непереможною, але і на поразку теж не награла.

Матч пройшов в одному ритмі. Італія намагалася контролювати гру, кволими хвилями накатуючи на ворота Анатолія Трубіна. Не можна сказати, що гості постійно створювали гострі моменти, проте наш захист майже безперервно перебував у напрузі.

В атаку підопічні Сергія Реброва виходили періодами по кілька хвилин. Зазвичай тиск так і не перетворювався у реальний шанс або хоча б удар, але іноді Доннарумі доводилося вмикатись і працював він досить надійно.

Цей поєдинок повинен був завершитись нульовою нічиєю, яка не мала б викликати у нас відчуття втраченої можливості, якби не один епізод. Вже у компенсований час Мудрик підставився під фол у штрафному майданчику італійців, а арбітр не тільки не побачив порушення у цьому епізоді, але і не отримав допомогу від VAR.

Був там фол чи ні – вже не має жодного значення. Збірна України залишилась на третьому місці групи С і не пройшла кваліфікацію на Євро-2024. Попереду у нас плей-оф, суперників по якому визначить жеребкування 23 листопада.

Євро-2024, кваліфікація

20 листопада

Україна – Італія – 0:0

Північна Македонія – Англія – 1:1
Голи: Барді, 41 – Кейн, 59

Турнірна таблиця відбору на Євро-2024

Нічия не дозволила збірній України обійти Італію. У команд однакова кількість очок, але за особистими зустрічами перевага саме у італійців (2:1, 0:0).