Суперкубок Іспанії: “Реал” розбив “Барселону” в фіналі

Реал переміг Барселону в Суперкубку Іспанії

14 січня відбувся фінал Суперкубка Іспанії, у якому “Реал” здолав “Барселону” з рахунком 4:1.

“Реал” – “Барселона”

У стартовому складі “вершкових” замість Кепи, який зіграв у переможному півфіналі проти “Атлетіко” (5:3), вийшов український кіпер Андрій Лунін та відстояв досить непогано. Але головним героєм матчу став Вінісіус, який оформив хет-трик протягом першого тайму.

Вже на 7 хвилині Беллінгем віддав чудову проникну передачу на Віні та вивів його віч-на-віч з голкіпером, той не підвів. Ще за кілька хвилин подібна передача з глибини пройшла на Родріго, а той вже віддав на пусті ворота на Вінісіуса. А на 39-ій бразилець заробив пенальті, який сам і реалізував.

“Барселона” виглядала досить беззубо в атаці, проте між другим і третім голом “Реала” все ж змогла забити. Після затяжної атаки м’яч відлетів до Левандовського, який потужно пробив у кут воріт з-за меж штрафного майданчика. Лунін не врятував.

У другому таймі справи каталонців стали ще гіршими. Вони практично нічого не могли створити попереду, а на 64 хвилині пропустили четвертий м’яч. Родріго швидко зорієнтувався після рикошету та пробив у кут. А на 71 хвилині підопічні Хаві ще й залишились в меншості: Араухо отримав другу жовту за грубу гру проти Вінісіуса. Доля матчу була вже вирішена в той момент.

Ця перемога “Реала” в Суперкубку Іспанії стала 12-ю в історії клубу. Рекорд турніру все ще належить “Барселоні” – у неї 14 перемог.

Суперкубок Іспанії. Фінал

14.01.2024

Реал” – “Барселона” – 4:1
Голи: Вінісіус, 7, 10, 39 (пен.), Родріго, 64 – Левандовський, 33
Вилучення: Араухо, 71 (“Барселона”)

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ UFC та багатьох інших турнірів.