Топ-новини

Скандальний камбек вивів Реал у фінал Ліги чемпіонів

Реал - Баварія 2-1

Реал вийшов у фінал Ліги чемпіонів завдяки перемозі над Баварією (2:1). Мадридці програвали до 88-ї хвилини, але змогли врятувати матч.

Реал – Баварія

Реал і Баварія подарували нам топ-матч рівня фіналу Ліги чемпіонів, але арбітри повністю зіпсували враження від нього.

Початок поєдинку обидві команди провели досить обережно. Нічия у першій грі не спонукала нікого діяти агресивніше і йти вперед великими силами, тому моментів було не дуже багато. Баварія до перерви взагалі тільки двічі пробила по воротах Луніна з-за меж штрафного майданчика. У Реала спроби були більш акцентовані і одна з атак завершилась пострілом Вінісіуса в штангу і добиванням Родріго в Ноєра. Цікаво, що цього епізоду не мало б бути, адже на полі одночасно знаходились два мʼячі, що бригада арбітрів просто проігнорувала.

Другий тайм пройшов значно веселіше. Реал раз за разом перевіряв реакцію Ноєра, а Баварія регулярно тікала в контратаки. Зазвичай їх розганяв Альфонсо Девіс, який вийшов замість травмованого Гнабрі. Один з таких випадів завершився зміщенням канадця в центр і точним обвідним пострілом у дальній кут.

За три хвилини господарі забили у відповідь, але під час розіграшу кутового Начо тримав за шию Кімміха. Арбітр цей епізод прогавив і зарахував гол, проте після перегляду VAR змінив свою думку.

Лагального гола довелося чекати аж до 88 хвилини, коли Ноєр допустив ледь не єдину помилку за весь матч, відбивши мʼяч перед собою, а Хоселу встиг першим на добивання. А за три хвилини джокер Анчелотті забив ще раз, підставивши ногу під простріл Рюдігера.

Баварія встигла врятуватись на 13-й компенсованій хвилині, але арбітр свиснув за секунду до голу, зафіксувавши сумнівний офсайд. Після гри Шимон Марчиняк визнав свою помилку і вибачився перед Баварією, але кому в Мюнхені від цього легше? Томас Тухель справедливо зазначив, що це півфінал Ліги чемпіонів і тут не місце таким дитячим помилкам та вибаченням. Таким чином, Реал отримав путівку до чергового фіналу ЛЧ, а Баварія – вибачення від рефері. Не найкращий розмін, чи не так?

Результати Ліги чемпіонів. 1/2 фіналу, матч-відповідь

08.05.2024

Реал – Баварія – 2:1 (перший матч – 2:2)
Голи: Хоселу, 88, 90+1 – Девіс, 68

Нагадаємо, в іншій півфінальній парі сильнішою виявилась дортмундська Боруссія, яка двічі перемогла ПСЖ з рахунком 1:0.

Фінал цьогорічної Ліги чемпіонів Реал – Боруссія Д пройде 1 червня на Вемблі.