Боруссія Д – перший фіналіст Ліги чемпіонів

Боруссія Д - фіналіст Ліги чемпіонів

7 травня відбувся півфінальний матч-відповідь ПСЖ – Боруссія Д, який завершився перемогою німців 1:0.

ПСЖ – Боруссія Д

Після поразки у першому матчі з рахунком 0:1, ПСЖ були сповнені рішучості відіграти негативний результат при власних вболівальниках. І на старті зустрічі здавалось, що це може їм вдатись. Команда Енріке розпочала агресивно, але німці стримали стартовий натиск суперника та навіть могли забивати на контратаці ще у першому таймі.

Попри це перша половина зустрічі завершилась з нулями на табло, а найцікавіше розпочалось у другому таймі. На 50 хвилині Матс Гуммельс вистрибнув вище суперника після подачі з кутового та відкрив рахунок у матчі, а також довів результат двоматчевого протистояння до 2:0.

Після цього весь час до самого кінця поєдинку парижани постійно нарощували натиск на ворота суперника, але Боруссія Д грала дуже самовіддано. Щоправда, не варто виключати фактор везіння. ПСЖ створили достатньо моментів, аби забивати у ворота Кобеля, xG команди за цей матч склав 3,22, але якщо не рятував голкіпер, то джмелів виручав каркас воріт. Туди припало 5 ударів від французів.

У підсумку поєдинок завершився мінімальною перемогою команди Терзіча і Боруссія Д стала першим фіналістом Ліги чемпіонів 2023/24. Для команди це перший фінал ЛЧ за 11 років. Їхній суперник визначиться вже сьогодні, 8 травня, коли свій матч зіграють Реал та Баварія. Перша їх зустріч завершилась внічию 2:2.