“Шахтар” розгромив “Дніпро-1” і став чемпіоном

У чемпіонському матчі “Шахтар” впевнено переміг “Дніпро-1” (3:0) і забронював перше місце за один тур до кінця сезону.

Для гірників це був другий поспіль надважливий матч, і в обох команда Ігора Йовічевіча відкрила рахунок на перших хвилинах. Якщо проти “Зорі” відзначився Судаков, то “Дніпру-1” забив партнер Георгія по півзахисту Артем Бондаренко. Молодий хавбек приклався з-за меж штрафного майданчика і влучив у самісінький кут воріт Рибака.

Після цього гра проходила майже без моментів. А коли на початку другого тайму “гірники” швидко забили ще двічі, приреченість “Дніпра-1” стала абсолютною. Більше того, безпомічність дніпрян проявилась ще і в самому кінці – Назарина грубо підкотився під Хайнера, той підскочив і став кидатись на півзахисника “Шахтаря”. Далі почалась масова бійка, підсумками якої стали по 2 вилучення у кожній з команд і розсічена брова у Ракицького.

“Шахтар” розгромив головного конкурента і достроково виграв свій 14 титул чемпіона. 10 із цих чемпіонств прийшлись на останні 14 сезонів.

УПЛ, 29 тур

28.04.2023

“Шахтар” – “Дніпро-1” – 3:0
Голи: Бондаренко, 9, Сікан, 55, Степаненко, 59

Завтра о 15:00 пройдуть ще 6 матчів передостаннього туру УПЛ. Більшість з них будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку, аби не пропустити останні поєдинки улюбленої команди. Користуйтесь промокодом MAY23 та отримуйте 2 місяці доступу до головних подій у світі спорту абсолютно безкоштовно.