“Шахтар” – “Антверпен” 1:0. Крок у євровесну

Шахтар - Антверпен 1-0

Донецький “Шахтар” вдруге здолав чемпіона Бельгії і забезпечив собі місце у плей-оф (щонайменше) Ліги Європи. Огляд матчу “Шахтар” – “Антверпен” на Setanta Sports.

Матч проти “Антверпена” вийшов непростим, а його долю вирішив швидкий гол Миколи Матвієнка. Захисник відгукнувся на подачу Зубкова зі штрафного і в падінні переправив мʼяч у сітку.

Невертон міг відкрити рахунок ще раніше. Після швидкої атаки бразилець отримав мʼяч перед штрафним майданчиком, проте його обвідному удару не вистачило точності. Наприкінці тайму вінгер “Шахтаря” мав ще один шанс, але цього разу голкіпер впорався з його пострілом з кількох метрів, а добивання Судакова виявилось неточним.

“Антверпен” мав навіть більше моментів, от тільки небезпеки вони майже не несли. Цього вечора Різник зробив всього 4 сейви і кожен з них був досить “робочим”.

Після перерви ситуація не змінилася. “Антверпен” атакував більше, а “Шахтар” – гостріше. Азаров і Степаненко потужними ударами здалеку поцілили в поперечину, а Бондаренко в компенсований час ледь не поховав бельгійців ударом по порожніх воротах, але захисник встиг врятувати ситуацію. У номінальних гостей “Фолькспаркштадіона” настільки небезпечних моментів не було і близько.

Огляд матчу “Шахтар” – “Антверпен”

Ліга чемпіонів, 5 тур

Шахтар” – “Антверпен” – 1:0
Гол: Матвієнко, 12

Барселона” – “Порту” – 2:1
Гол: Канселу, 32, Фелікс, 57 – Пепе, 30

У другому матчі цієї групи “Барселона” обіграла “Порту” завдяки діям своєї португальської звʼязки Канселу-Фелікс. “Дракони” відкрили рахунок завдяки безладу в обороні каталонців – бразилець Пепе (не плутати з португальським ветераном) забив після другого добивання протягом кількох секунд.

Майже одразу Канселу змістився з флангу і пробив у дальній кут, а в другому таймі Фелікс замкнув простріл свого співвітчизника.

Турнірна таблиця групи H

Після пʼяти турів “Барселона” достроково оформила вихід з групи, але ще забронювала собі перше місце. Другий учасник плей-оф визначиться в матчі останнього туру між “Шахтарем” і “Порту”. Українській команді потрібна тільки перемога, щоб вийти в 1/8 фіналу ЛЧ. У разі нічиєї чи поразки “Шахтар” опиниться в ЛЄ, а друге місце дістанеться “Порту”.

МісцеКомандаІВНПГРГО
1“Барселона”540110:3712
2“Порту”530210:559
3“Шахтар”53027:709
4“Антверпен”50053:15-120
Ліга чемпіонів. Група H

Матчі 6-го туру ЛЧ “Порту” – “Шахтар” і “Антверпен” – “Барселона” пройдуть 13 грудня о 22:00. До цього “гірники” встигнуть провести ще дві гри УПЛ – проти “Металіста 1925” (3 грудня) та “Вереса” (8 грудня). Обидва поєдинки ви зможете побачити на Setanta Sports.