Роналду забив зі штрафного за “Аль-Наср”

Кріштіану Роналду яскравим голом допоміг “Аль-Насру” здобути вольову перемогу над “Абхою” (2:1).

Португальський форвард вперше відзначився за новий клуб прямим ударом зі штрафного. Роналду наважився на удар метрів з 35, прошив стінку і влучив у нижній кут воріт.

Для Кріштіану це 20-й календарний рік поспіль, в якому він забив зі штрафного.

Роналду забив свій м’яч на 78 хвилині в матчі чемпіонату проти “Абхи”, яку “Аль-Наср” кілька днів тому обіграв у Кубку (3:1). Цей гол дозволив зрівняти рахунок, а за кілька хвилин “Аль-Наср” вирвав перемогу.

Команда Роналду заробила пенальті, і португалець віддав м’яч Талісці, який йде другим у гонці бомбардирів чемпіонату Саудівської Аравії. Таліска забив свій 14 гол у сезоні і встановив переможний рахунок 2:1.

В турнірній таблиці “Аль-Наср” поступається лише одним очком лідеру чемпіонату “Аль-Іттіхаду”. Наступний матч Роналду і компанія проведуть вже після паузи на матчі збірних – 4 квітня проти “Аль-Адальха”.