Роналду знову не забив і посварився з арбітром

Форвард “Аль-Насра” Кріштіану Роналду переживає неприємний період.

Чвертьфінальний матч Кубка Саудівської Аравії проти клубу “Абха” став третім поспіль без забитих м’ячів для Кріштіану Роналду. “Аль-Наср” переміг 3:1, а 38-річний форвард відзначився тільки жовтою карткою за неспортивну поведінку.

У компенсований до першого тайму час Роналду почав розганяти контратаку, яку перервав свисток на перерву. Розгніваний португалець схопив м’яч і з усією злістю вибив його подалі. Латвійський рефері Андріс Трейманіс одразу показав нападнику жовту картку.

Кріштіану Роналду отримав жовту картку за неспортивну поведінку

Головний тренер “Аль-Насра” Руді Гарсія підлив масла у вогонь, замінивши Роналду на 87 хвилині. На той момент команда вигравала вже 3:1 і питання виходу у півфінал вже було вирішене.

Наступним суперником Роналду і його партнерів стане “Аль-Вахда”. Півфінал запланований на 24 квітня.

Огляд матчу Аль-Наср – Абха

Наразі в активі Кріштіану Роналду 9 матчів за “Аль-Наср”, 8 голів і 2 результативні передачі. В чемпіонаті Саудівської Аравії його команда минулого вікенду втратила лідерство, програвши “Аль-Іттіхаду” (0:1). Тепер саме “Аль-Іттіхад” йде першим із перевагою в одне очко.