Результати Кубка ліги: “Ліверпуль” зіграв внічию з “Фулгемом” та зіграє у фіналі

Ліверпуль пройшов Фулгем у Кубку ліги

Відбувся матч відповідь півфіналу Кубка ліги, у якому “Ліверпуль” та “Фулгем” сильнішого не виявили.

“Фулгем” – “Ліверпуль”

В цілому “Ліверпуль” контролював поєдинок проти “Фулгема”. В цілому “мерсисайдцям” не потрібно було йти вперед завдяки перемозі у першому матчі з рахунком 2:1. Завдання полегшив ранній забитий м’яч. Вже на 11 хвилині Діас забив чудовий гол, змістившись з флангу та пробивши у ближній кут з меж штрафного майданчика.

“Ліверпуль” не давав супернику створювати небезпечні моменти, але і сам не особливо загрожував воротам “Фулгема”. У першому таймі більше голів не було. Вже у другій половині зустрічі “дачники” почали діяти більш гостро. Вони мали шанс зрівнювати рахунок ще на старті другого тайму, але тоді “Ліверпуль” врятувала стійка.

Гол прийшов вже на 77 хвилині, коли Вілсон легко пройшов молодого Бредлі на лівому фланзі атаки, увішов у штрафний майданчик та прострілив на Діопа, той не зіпсував момент та зрівняв рахунок. “Фулгем” намагався зрівняти рахунок і у двоматчевому протистоянні – такий шанс мав Вілсон, але з його дальнім ударом все ж впорався Келлехер.

Тому нічия 1:1, яка виводить у фінал Кубка ліги саме “Ліверпуль”. У фіналі команда Юргена Клоппа зустрінеться з “Челсі”, який напередодні розбив “Мідлсбро” з рахунком 6:1. Фінал Кубка ліги відбудеться 25 лютого на “Вемблі”.

Результати Кубка ліги. Півфінал

24.01.2024

“Фулгем” – “Ліверпуль” – 1:1 (1:2)
Голи: Діоп, 77 – Діас, 11

Де дивитись Кубок ліги?

Головні поєдинки Кубка ліги транслюватиме OTT-платформа Setanta Sports у прямому етері. Зокрема і фінальний матч “Ліверпуль” – “Челсі”.Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ UFC та багатьох інших турнірів.