Результати Кубка ліги: “Челсі” розбив “Мідлсбро” та вийшов у фінал

Челсі переміг Мідлсбро в Кубку ліги

Відбувся матч відповідь півфіналу Кубка ліги, у якому “Челсі” впевнено переміг “Мідлсбро”.

“Челсі” – “Мідлсбро”

Український вінгер “Челсі” Михайло Мудрик з’явився на полі у стартовому складі своєї команди, що сталось вперше за останні 3 поєдинки. Попри те, що “сині” знищили суперника, українець не надто проявив себе. Мудрик виконав 11 пасів з точністю 73%, виграв 1 з 3 єдиноборств, зробив вдалу спробу дриблінгу, виконав 3 перехоплення та 8 разів втратив м’яч. У перерві Михайла замінили через жовту картку.

Попри не надто яскраву гру українця, “Челсі” впевнено впорався зі своїм суперником. Перший матч несподівано закінчився поразкою “синіх” 0:1, але на 15 хвилині рахунок двоматчевого протистояння вже був рівним: Хаусон обікрав Брою у штрафному, але закотив м’яч у власні ворота.

Далі події розвивались ще динамічніше. До перерви Фернандес, Дісасі та Палмер зробили рахунок розгромним. Більшість з голів були схожими, передача з флангу та удар гравця вже з меж воротарського. Також кілька голів відверто привезли самі гравці “Мідлсбро”, зокрема перший гол Палмера.

У другому таймі Коул оформив дубль, а Мадуеке незабаром зробив рахунок 6:0. Представник чемпіоншипу зміг відповісти голом престижу, але цього було замало.

Таким чином “Челсі” став першим фіналістом Кубка ліги. Другий фіналіст вже 24 січня, коли свій матч-відповідь проведуть “Ліверпуль” та “Флугем”. Гра розпочнеться о 22:00. Нагадаємо, що у першому поєдинку підопічні Клоппа здобули перемогу з рахунком 2:1.

Результати Кубка ліги. Півфінал

23.01.2024

Челсі” – “Мідлсбро” – 6:1 (0:1)
Голи: Хаусон, 15 (аг), Фернандес, 29, Дісасі, 36, Палмер, 42, 77, Мадуеке, 81 – Роджерс, 88

Де дивитись Кубок ліги?

Головні поєдинки Кубка ліги транслюватиме OTT-платформа Setanta Sports у прямому етері. Зокрема у півфіналі транслятор покаже обидва поєдинки: “Челсі” – “Мідлсбро” та “Фулгем” – “Ліверпуль”.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ UFC та багатьох інших турнірів.