Результати Кубка ліги: “Челсі” програв “Мідлсбро”, “Ліверпуль” переміг “Фулгем”

Ліверпуль переміг Фулгем у Кубку ліги

Відбулись перші поєдинки півфіналу Кубка ліги: “Челсі” поступився “Мідлсбро” та інші результати Кубка ліги.

“Мідлсбро” – “Челсі”

У першому таймі команди створювали моменти здебільшого після кричущих помилок суперника біля власних воріт. Так на першій хвилині пробивав Латте Лат, а на 31-ій відповідав Палмер.

Єдиний гол у матчі “Мідлсбро” забив на 37 хвилині: Хекні вдало вставив ногу після прострілу Джонса. У “синіх” було вдосталь часу аби зрівняти рахунок, але в завершальній стадії атаки мало ще клеїлось. Дальні удари або брав голкіпер, або вони йшли повз ворота. А Палмер змарнував багато моментів. Вихід Михайла Мудрика у другому таймі також нічого не дав. У підсумку, мінімальна поразка “Челсі” у виїзному матчі.

“Ліверпуль” – “Фулгем”

“Ліверпуль” перед матчем мав серйозні кадрові проблеми в лінії захисту, тому на правому фланзі оборони вийшов 20-річний Конор Бредлі. Саме він програв боротьбу Вілліану, коли той відкривав рахунок у зустрічі.

У другому таймі “Фулгем” надійно оборонявся, вибігаючи в гострі контратаки. До середини тайму підопічним Клоппа ніяк не вдавалось зрівняти рахунок. Допоміг рикошет після дальнього удару Джонса. Відчувши впевненість, “мерсисайдці” продовжили нестись вперед і вже за кілька хвилин Гакпо замкнув простріл Нуньєса.

Голи: Джонс, 68, Гакпо, 71 – Вілліан, 19

У команд, які поступились, ще буде шанс відігратись та вийти у фінал. Другий поєдинок “Челсі” – “Мідлсбро” запланований на 23 січня. “Фулгем” та “Ліверпуль” зіграють 24 січня. Обидва матчі розпочнуться о 22:00.

Де дивитись Кубок ліги?

Головні поєдинки Кубка ліги транслюватиме OTT-платформа Setanta Sports у прямому етері. Зокрема у півфіналі транслятор покаже усі 4 поєдинки: “Ліверпуль” – “Фулгем” та “Мідлсбро” – “Челсі”, а також матчі-відповіді.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ UFC та багатьох інших турнірів.