Мілан переміг Ньюкасл та інші результати 6 туру Ліги чемпіонів
2023 Dec 14, 16:10 ПП
3 хвилин читання

У середу 13 грудня пройшли матчі останнього туру Ліги чемпіонів у чотирьох групах. “Мілан” переміг “Ньюкасл”, “Порту” обіграв “Шахтар” та інші результати 6 туру Ліги чемпіонів в огляді Setanta Sports.

Група E

Атлетіко” – “Лаціо” – 2:0
Голи: Грізманн, 6, Ліно, 51

Селтік” – “Феєноорд” – 2:1
Голи: Пальма, 33 (пен.), Лагербільке, 90+1 – Мінте, 82

У матчі за перше місце в групі “Атлетіко” досить спокійно переміг “Лаціо” з рахунком 2:0. “Матрацники” не дали супернику створити багато моментів біля власних воріт та реалізували свої нагоди.

Матч “Селтік” – “Феєноорд” не мав жодного турнірного значення. Однак, шотландці на останніх хвилинах здобули свою першу перемогу у поточному сезоні Ліги чемпіонів та отримають непогані призові.

Група F

“Боруссія” Д – ПСЖ – 1:1
Голи: Адеємі, 51, Заїр-Емері, 57

“Ньюкасл” – “Мілан” – 1:2
Голи: Жоелінтон, 33 – Пулішич, 59, Чуквуезе, 84

Дортмундська “Боруссія”, яка ще до останнього туру забезпечила собі участь в плей-оф Ліги чемпіонів, не програла ПСЖ та здобула перше місце в групі. Парижани були відверто гострішими у першому таймі та мали забивати не один гол. Проте першими забили саме німці на початку другого тайму – забив Адеємі. Вже за кілька хвилин 17-річний Заїр-Емері зрівняв та встановив остаточний рахунок у матчі.

Зважаючи на результат паралельного матчу, “Ньюкасл” та “Мілан” не могли розраховувати на плей-оф Ліги чемпіонів. Британцям було достатньо нічиєї, а коли Жоелінтон відкрив рахунок на 33 хвилині, це додало команді позитиву. Проте 2 голи “Мілана” у другому таймі залишили “сорок” без єврокубків та вивели “Мілан” у Лігу Європи.

Група G

РБ “Лейпциг” – “Янг Бойз” – 2:1
Голи: Шешко, 51, Форсберг, 56 – Коллі, 53

“Црвена Звезда” – “Манчестер Сіті” – 2:3
Голи: Хван Ін Пом, 76, Катай, 90+1 – Гемілтон, 19, Бобб, 62, Філліпс, 85 (пен.)

Обидва матчі у цій групі вже не мали жодного турнірного значення. “Лейпциг” та “Янг Бойз” видали ударний початок другого тайму, коли за 5 хвилин забили 2 м’ячі. Більш успішними були німці, які забили двічі та здобули перемогу.

“Манчестер Сіті” вийшов на матч з “Црвеною Звездою” другим складом та все одно переміг без особливих проблем. За “містян” голами відзначились 20-річні Гемілтон та Бобб.

Група H

Антверпен” – “Барселона” – 3:2
Голи: Вермерен, 2, Янссен, 56, Іленіхена, 90+2 – Торрес, 35, Гую, 90+1

Порту” – “Шахтар” – 5:3
Голи: Галену, 9, 43, Таремі, 62, Пепе, 75, Консейсан, 82 – Сікан, 29, Еустакіо, 72 (аг), Егіналду, 88

Найяскравіша група з точки зору результату. “Антверпен” все ж здобув свою першу перемогу у Лізі чемпіонів. Та ще й одразу над “Барселоною”. Каталонці двічі зрівнювали рахунок, але бельгійці все ж взяли гору.

Матч “Шахтаря” та “Порту” був багатим на голи, проте все одно сумним для українських вболівальників. “Гірники” поступились та вилетіли у Лігу Європи, а “Порту” прямує в плей-оф Ліги чемпіонів. Детальніше про матч “Порту” – “Шахтар” читайте за посиланням.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.