2023 Oct 02, 21:57 ПП
3 хвилин читання

Яскрава битва “Лейпцига” і “Баварії”, чергове шоу від “Баєра” та інші результати 6 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

“Лейпциг” – “Баварія”. Чемпіонсьький футбол

“Лейпциг” мав можливість вдруге на старті сезону прибити “Баварію” (3:0 в матчі за Суперкубок досі не забулися), але не впорався з нервами і віддав перевагу в 2 м’ячі.

Команда Марко Розе провела видатний перший тайм, забезпечивши собі солідний відрив. Насправді, моментів у грі було мало, проте у “Лейпцига” вони були якіснішими. “Бики” ловили “Баварію” на дурних помилках і мали б оформлювати розгром ще до перерви.

Почалось все з виходу Ульрайха метрів на 40 з воріті його дитячої обрізки. Гостям пощастило, що дальній удар Кампля по порожнім воротам виявився неточним. Втім дуже швидко центр оборони “Баварії” провалився ще раз і Опенда відкрив рахунок. Не встигли мюнхенці прийти до тями, як Ульрайх махнув повз мʼяч після подачі з кутового, а Люкеба цим миттєво скористався. 2:0 ще в першому таймі і флешбеки з Суперкубка ставали все чіткішими.

До честі “Баварії”, другий тайм вона провела на голову сильніше. “Лейпциг” жодного разу не пробив у площину воріт, а мюнхенці могли навіть вирвати вольову перемогу.

Почався камбек із пенальті за гру рукою в стінці. Після перегляду VAR арбітр вказав на точку і Кейн забив свій 8 гол у 6 турах. А в середині тайму Мусіала і Сане вдвох розігнали контратаку, яка завершилася точним ударом Лероя.

Вже у компенсований час перемогу “Баварії” міг принести Чупо-Мотінг, але Бласвіх впорався з його пострілом з близької відстані. Бойова нічия 2:2, яка продовжила безпрограшну серію “Баварії” на старті сезону але не дозволила втриматись на першому місці.

“Лейпциг” – “Баварія” – 2:2
Голи: Опенда, 20, Люкеба, 26 – Кейн, 57 (п), Сане, 70

Інші результати 6 туру Бундесліги

Ситуативні конкуренти “Баварії” свої матчі виграли і вийшли вперед. “Баєр” знищив “Майнц” (3:0), а “Штутгарт” здолав “Кельн” (2:0). Відзначимо і дортмундську “Боруссію”, яку кілька турів назад не критикував лише лінивий. “Жовто-чорні” набрали хороший хід і вже наздогнали “Баварію”.

“Майнц” – “Баєр” – 0:3
Голи: ван ден Берг, 18 (аг), Грімальдо, 59, Гофманн, 65

“Кельн” – “Штутгарт” – 0:2
Голи: Ундав, 68, 88

“Гоффенгайм” – “Боруссія” Д – 1:3
Голи: Крамарич, 25 (п) – Фюллькруг, 18, Ройс, 45+3, Рюерсон, 90+5
Вилучення: Бенсебаїні, 71 (“Боруссія” Д)

Де дивитись Бундеслігу?

Сьомий тур Бундесліги в п’ятницю о 21:30 відкриють гладбахська “Боруссія” і “Майнц”. Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги.