2023 Aug 13, 14:29 ПП
1 хвилин читання

В матчі за Суперкубок Німеччини “Лейпциг” впевнено переміг “Баварію” (3:0). Гаррі Кейн провів на полі 30 хвилин, але не зміг нічого змінити.

“Баварія”, яка провела дуже потужну трансферну кампанію, несподівано легко програла “Лейпцигу” в першому матчі сезону. “Лейпцигу”, який щойно втратив чотирьох ключових гравців – Нкунку, Гвардіола, Собослая та Лаймера.

Хід гри багато в чому сформував ранній гол “биків”. Після подачі зі штрафного і штовханини у воротарському майданчику Ольмо вдало зіграв на підбиранні і відкрив рахунок.

Після цього “Баварія” змушена була йти вперед, але РБ постійно нагадував, що забувати про оборону не варто. А перед самою перервою все той же Ольмо фінтом Зідана прибрав двох захисників у штрафному майданчику мюнхенців і знову переграв Ульрайха.

В перерві Тухель зробив 3 заміни (2 з них витратив на захисників), а за 15 хвилин випустив свою нову суперзбррою – Гаррі Кейна. Але вже нічого не допомагало. “Лейпциг” на куражі відбивався, літав у контратаки і досить швидко забив знову – Ольмо оформив хет-трик ударом з точки. Вперше в історії Суперкубок Німеччини їде в Лейпциг.

Суперкубок Німеччини

12 серпня

“Баварія” – “Лейпциг“ – 0:3
Голи: Ольмо, 3, 44, 68 (пен)

Сезон Бундесліги стартує за тиждень – 18 серпня. Традиційно у матчі-відкритті братиме участь команда-чемпіон.

Поєдинок “Баварія” – “Вердер” та інші матчі Бундесліги, дивіться на setantasports.com, а також на телеканалах Setanta Sports. Оформлюйте підписку на ОТТ-платформу Setanta Sports, щоб мати повний доступ до найвидовищнішого з європейських топ-чемпіонатів.