“Баварія” – чемпіон Німеччини

В останньому турі Бундесліги “Баварія” перемогла “Кельн” з рахунком 2:1 і стала чемпіоном Німеччини завдяки нічиїй “Боруссії” Д і “Майнца” (2:2).

“Баварія” виконала свою програму мінімум досить швидко. Кінгслі Коман відкрив рахунок на перших хвилинах, а далі мюнхенців більше цікавило, що відбувається в паралельному матчі в Дортмунді ніж тут і зараз. Така відстороненість не могла зійти з рук, і за 10 хвилин до кінця “Кельн” заробив пенальті та ледь не поховав надії “Баварії”. На щастя для гостей, у них ще був час, щоб виправити ситуацію і їм це вдалося.

Проте найбільший вклад у чемпіонство “Баварії” зробила дортмундська “Боруссія”. У першому таймі гри з “Майнцем” підопічні Едіна Терзіча двічі пропустили і не забили пенальті. Другий тайм перетворився на одну велику атаку Дортмунда, але максимум, який їм вдалося витиснути – нічия 2:2.

В підсумку, у “Баварія” і “Боруссія” мають рівну кількість очок, а титул за різницею м’ячів (на 14 більше) їде в Мюнхен.

“Боруссія” могла виграти перше чемпіонство за 11 років і дев’яте загалом. Замість цього дортмундці отримали шрам на все життя. Такі розв’язки запам’ятовують надовго.

“Баварія” виграла чемпіонат вже у 33 раз. Нинішня серія мюнхенців налічує 11 титулів поспіль. В жодному топ-чемпіонаті немає такої переваги однієї команди над іншими.