Голи: Назаренко, 77, Макуана, 79, Будківський 88

Голи: Степанюк, 5, Юрченко, 45+1 – Пердута, 54 (аг)

28.08.2023

“Оболонь” – “Кривбас” – 0:0

“Зоря” та “Минай” поділили очки, а Лалатович хоче йти

“Зоря” на старті нового сезону не виправдовує жодних очікувань. Було зрозуміло, що після міжсезоння луганський клуб стане слабшим, але ніхто не знав, що настільки. У останньому турі команда Лалатовича грала проти одного з аутсайдерів УПЛ – “Миная”. І цей поєдинок завершився внічию 1:1, хоча насправді луганці могли і програти цей матч.

Можна зважати на те, що “Зоря” на тижні провела поєдинок проти “Славії” у кваліфікації Ліги Європи, але все одно дала створити “Минаю” занадто багато моментів. “Минаю”, який у попередніх 4 поєдинках забив лише 2 голи і створив мінімум нагод. За 4 стартових тури у закарпатців 16 ударів по воротах суперника – стільки ж, як і у грі з “Зорею”.

І це не перший поганий матч команди Лалатовича. У них лише 5 очок у 5 турах та 11 місце у турнірній таблиці. Команда не організована, особливо у захисті. Лідери атак пішли, а фізична форма гравців дуже різна. Зараз незрозуміло яким чином команда планує здобувати результат.

На цьому фоні Ненад Лалатович видав пресконференцію, де заявив, що хоче піти з посади головного тренера “Зорі” і буде розмовляти про це з президентом клубу. Наразі доля наставника невідома, проте ЗМІ повідомляють, що наступним тренером луганців стане Валерій Кривенцов.

“Шахтар” знову з вилученням, але все ж переміг “Колос”

У грі “гірників” вже прослідковується кілька тенденцій. По-перше – це велика активність на стартових хвилинах, яка плавно загасає до завершення першого тайму та повністю зникає у другому. У цьому сезоні “гірники” не виграли жодної другої 45-хвилинки, при цьому три з них програли. Команді явно не вистачає фізики.

На цей фактор впливає і друга тенденція. Команда ван Леувена у п’яти поєдинках цього сезону отримала 4 червоних картки. Цікаво, що три з них були прямими, а не другими жовтими. І тут важко зрозуміти причину – команда або банально не встигає за швидкостями, або відчувала певну безкарність.

У будь-якому випадку обидві ці тенденції підтвердились у матчі з “Колосом”. “Гірники” активно розпочали гру, забили гол, Гочолейшвілі отримав вилучення за дуже грубий фол проти Богданова. Насправді “Шахтарю” пощастило, що наприкінці тайму їм вдалось забити вдруге. Тому що у другій 45-хвилинці донеччани лише відбивались від атак “Колоса”. Але у підсумку так і не пропустили – перемога 2:0.

Де дивитись УПЛ?

Як і минулого сезону більшість поєдинків транслюватимуться на Setanta Sports. Зокрема домашні матчі “Шахтаря”, “Оболоні”, “Колоса”, “Полісся”, “Ворскли”, “Олександрії”, “Металіста-1925”, “Чорноморця”, “Вереса”, ЛНЗ та “Кривбаса”.Вже 1 вересня стартує 6 тур УПЛ, де “Шахтар” зіграє з “Минаєм”, а “Дніпро-1” з ЛНЗ. У 6 турі Setanta Sports покаже 4 поєдинки УПЛ. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі нового сезону УПЛ.