Результати 5 туру Ліги чемпіонів
2023 Nov 30, 18:38 ПП
3 хвилин читання

Відбулись поєдинки другого ігрового дня п’ятого туру найпрестижнішого клубного турніру Європи. Перемоги “Арсенала” та “Реала”, нічия “Манчестер Юнайтед” з “Галатасараєм” та інші результати 5 туру Ліги чемпіонів.

Група A

“Галатасарай” – “Манчестер Юнайтед” – 3:3
Голи: Зієш, 29, 62, Актюркоглу, 71 – Гарначо, 11, Фернандеш, 18, Мактоміней, 55

“Баварія” – “Копенгаген” – 0:0

“Галатасарай” та “Манчестер Юнайтед” видали фантастичний поєдинок з 6 голами. Британці впевнено почали та до 20 хвилини вже вели 2:0. Турки відіграли один гол до перерви, а у другому таймі забили ще двічі після голу Мактомінея. У підсумку нічия 3:3

“Баварія”, яка вже до цього туру забезпечила собі перше місце групи, дозволила собі зіграти внічию з “Копенгагеном”. Таким чином МЮ в останньому турі потрібно перемагати мюнхенців та сподіватись, що “Копенгаген” та “Галатасарай” зіграють внічию, щоб вийти у 1/8 Ліги чемпіонів. Останні ж зіграють між собою за вихід у плей-оф ЛЧ.

Група B

“Севілья” – ПСВ – 2:3
Голи: Рамос, 24, Ен Несірі, 47 – Сайбарі, 68, Гудель, 81 (аг), Пепі, 90+2
Вилучення: Окампос, 66 (“Севілья”)

Арсенал” – “Ланс” – 6:0
Голи: Гаверц, 13, Жезус, 21, Сака, 23, Мартінеллі, 27, Едегор, 45+2, Жоржиньо, 86 (пен.)

“Севілья” контролювала матч проти ПСВ рівно дві третини поєдинку – до вилучення Окампоса. Іспанці забили двічі, але вдесятьох не змогли витримати тиск суперника та за 25 останніх хвилин пропустили тричі.

“Арсенал” же не мав жодних проблем з “Лансом”, помстившись за поразку в першому колі. “Каноніри” відвантажили 5 голів ще у першому таймі, а добив суперника Жоржиньо з пенальті наприкінці матчу.

Таким чином “Арсенал” посів перше місце в групі, а ПСВ – друге. “Севілья” та “Ланс” в останньому турі розіграють путівку в Лігу Європи.

Результати 5 туру Ліги чемпіонів: ПСЖ та “Ньюкасл” зіграли внічию, “Барселона” та “Ман Сіті” перемогли

Група C

Реал” – “Наполі” – 4:2
Голи: Родріго, 11, Беллінгем, 22, Пас, 84, Хоселу, 90+4 – Сімеоне, 9, Ангісса, 47

“Брага” – “Уніон” – 1:1
Голи: Джало, 51 – Госенс, 42
Вилучення: Ніакате, 30 (“Брага”)

Насичений поєдинок “Реала” та “Наполі” міг закінчитись як завгодно. Голи летіли в обидві сторони і до 84 хвилини рахунок був 2:2. Проте мадридці все ж змогли дотиснути суперника. “Брага” та “Уніон” зіграли внічию 1:1, яка насправді не влаштовує ні одних, ні інших.

“Реал” забронював собі 1 місце в квартеті. “Наполі” достатньо не програти “Бразі” в останньому турі, а “Уніону” для виходу хоча б в Лігу Європи потрібно обіграти “Реал” та сподіватись, що “Брага” програє “Наполі”.

Група D

“Бенфіка” – “Інтер” – 3:3
Голи: Маріу, 5, 13, 34 – Арнаутович, 51, Фраттезі, 58, Санчес, 72 (пен.)
Вилучення: Сілва, 84 (“Бенфіка”)

“Реал Сосьєдад” – “Зальцбург” – 0:0

“Бенфіка” з Анатолієм Трубіним дуже впевнено почала поєдинок, що дуже не схоже на “орлів” в поточному розіграші ЛЧ. Три голи у першому таймі забив Жоау Маріо, але у другій половині гри все стало на свої місця. “Інтер” заслужено забив тричі та вирвав нічию.

У іншому поєдинку між “Реал Сосьєдадом” та “Зальцбургом” також була зафіксована нічия – 0:0. Тому “Інтер” та “Реал Сосьєдад” в останньому турі розіграють 1 та 2 місця в групі, а “Бенфіка” намагатиметься перемогти “Зальцбург” з різницею мінімум в 2 м’ячі, аби вийти хоча б у Лігу Європи.