Результати 5 туру Ліги чемпіонів: ПСЖ та “Ньюкасл” зіграли внічию, “Барселона” та “Ман Сіті” перемогли

Результати 5 туру ЛЧ

Відбулись перші поєдинки п’ятого туру найпрестижнішого клубного турніру Європи. Перемоги “Манчестер Сіті” та “Барселони”, нічия ПСЖ з “Ньюкаслом” та інші результати 5 туру Ліги чемпіонів.

Група E

Лаціо” – “Селтік” – 2:0
Голи: Іммобіле, 82, 85

“Феєноорд” – “Атлетіко” – 1:3
Голи: Віффер, 77 – Гертрейда, 14 (аг), Ермосо, 57, Хіменес, 81 (аг)

“Лаціо” мав суттєву перевагу над “Селтіком”, але зміг забити лише наприкінці матчу. Дублем відзначився 33-річний Іммобіле. Спочатку вдало зіграв на добиванні, а вже в наступній атаці красиво прибрав захисника та пробив в дальній кут.

“Атлетіко” ж спокійно переміг “Феєноорд”. При цьому нідерландці забили аж 3 голи, проте два з них – у власні ворота. А єдиний гол саме гравця “Атлетіко” був досить красивим – Ермосо з гострого кута в один дотик перекинув голкіпера.

Після 5 туру ситуація в групі практично визначена. “Лаціо” та “Атлетіко” вже в плей-оф ЛЧ, “Феєноорд” йде в ЛЄ, а “Селтік” прощається з євровесною.

Група F

“Мілан” – “Боруссія” Д – 1:3
Голи: Чуквуезе, 37 – Ройс, 10 (пен.), Байно-Гіттенс, 59, Адеємі, 69

ПСЖ – “Ньюкасл” – 1:1
Голи: Мбаппе, 90+8 (пен.) – Ісак, 24

Дортмундська “Боруссія” у непростому матчі перемогла “Мілан”. Італійці могли першими виходити вперед, але Жиру не реалізував пенальті. А ось Ройс свою нагоду не змарнував. “Мілан” зрівняв ще у першому таймі, але у другому пропустив двічі та поступився.

ПСЖ зміг врятуватись від другої поразки “Ньюкаслу” лише на останніх секундах. Під час фінальної навали гравець англійців торкнувся м’яча рукою у власному штрафному. Пенальті реалізував Мбаппе та приніс команді нічию.

Після цього туру “Боруссія” Д забронювала собі участь в плей-оф Ліги чемпіонів. А ось інші місця залишаються вакантними. ПСЖ в останньому турі потрібно перемагати німців, аби точно потрапити в 1/8 ЛЧ. “Мілан” та “Ньюкасл”, які мають по 5 очок, будуть грати між собою та сподіватись, що парижани оступляться.

Група G

Манчестер Сіті” – “Лейпциг” – 3:2
Голи: Голанд, 54, Фоден, 70, Альварес, 87 – Опенда, 13, 33

Янг Бойз” – “Црвена Звезда” – 2:0
Голи: Неделькович, 8 (аг), Блюм, 29

“Лейпциг” вдало скористався помилками захисників “Манчестер Сіті” у першому таймі, в першу чергу завдяки майстерності Опенди. Проте “містяни” все ж вирвали перемогу у другому таймі завдяки голам Голанда, Фодена та Альвареса.

“Янг Бойз” же без особливих проблем переграв “Црвену Звезду”, забивши двічі у першому таймі.

У цій групі вже все зрозуміло: “Манчестер Сіті” та “Лейпциг” виходять в плей-оф ЛЧ з першого та другого місця відповідно, а “Янг Бойз” вирушає у Лігу Європи.

Група H

Шахтар” – “Антверпен” – 1:0
Гол: Матвієнко, 12

Барселона” – “Порту” – 2:1
Голи: Канселу, 32, Феліш, 57 – Пепе, 30

“Шахтар” знову переграв “Антверпен”, цього разу з рахунком 1:0. Єдиний гол на початку матчу забив Микола Матвієнко після подачі зі штрафного. Детальніше про матч читайте за посиланням.

“Барселона” ж знову мала проблеми з “Порту”. Саме “дракони” першими заслужено вийшли вперед – на добиванні зіграв бразилець Пепе. Проте за кілька хвилин Канселу зрівняв рахунок красивим ударом в кут, а другому таймі каталонці вирвали перемогу.

“Барселона” тепер точно братиме участь у плей-оф Ліги чемпіонів, “Антверпен” точно вилітає. А ось “Порту” та “Шахтар” в останньому турі визначать, хто піде в плей-оф ЛЧ, а хто в ЛЄ.