Результати 4 туру Бундесліги: “Баєр” зупинив “Баварію”

Томас Тухель і Хабі Алонсо

Мюнхенська “Баварія“ не змогла обіграи Баєр у центральному матчі ігрового тижня, а “Лейпциг“, “Штутгарт“ і Дортмунд цим скористалися. Результати 4 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

“Баварія” – “Баєр”. Перевірку пройдено

Центральним матчем туру з великим відривом стало протистояння лідерів Бундесліги, які досі не втрачали очок. І “Баєр”, і “Баварія” впевнено перемагали у перших трьох турах, а їхня дуель мала б стати реальною перевіркою амбіцій леверкузенців. І цю перевірку команда Хабі Алонсо достойно пройшла.

Почалося все не дуже приємно для гостей. “Баварія” використала мало не перший серйозний момент і Кейн відкрив рахунок, замкнувши подачу з кутового. До перерви “Баєр” створював небагато, але зміг відігратись. На допомогу також прийшов стандарт – Грімальдо ідеально пробив зі штрафного.

В другому таймі гра стала більш відкритою і обом голкіперам довелося серйозно попотіти. Особливо це стосується Ульрайха, який до перерви майже не вступав у гру. Проте розв’язки нам довелося чекати аж до останніх хвилин. Спочатку мюнхенцям вдалося розкатати оборону гостей і вийти вперед, а вже наприкінці компенсованого часу Гофманн заробив пенальті у досить безперспективній ситуації, а Паласіос його реалізував.

“Баєр” достойно виглядав на фоні “Баварії” і щонайменше на старті сезону буде серйозним суперником для чинного чемпіона. А от як складеться ситуація в Бундеслізі далі – слідкуйте на каналах Setanta Sports.

“Баварія” – “Баєр” – 2:2
Голи: Кейн, 7, Горецка, 86 – Грімальдо, 24, Паласіос , 90+4 (п)

Інші результати 4 туру Бундесліги

Серед інших результатів відзначимо перемогу дортмундської “Боруссії” над “Фрайбургом” (4:2). Після двох невдалих матчів з аутсайдерами “жовто-чорні” нарешті зібралися і здобули важливі 3 очки. Тепер від лідерів їх відділяють всього 2 пункти.

Продовжують куражитись “Лейпциг” і “Штутгарт”. Вони відвантажили суперникам по 3 гол і закріпились у статусі найрезультативніших команд ліги (в середньому, більше 3 м’ячів за гру).

Ну а гладбахська “Боруссія” видала черговий трилер, відігравшись з 0:3 проти “Дармштадта”.

Де дивитись Бундеслігу?

П’ятий тур Бундесліги традиційно стартує в п’ятницю о 21:30. Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги.