Результати 3 туру Бундесліги: “Баварія” і “Баєр” без втрат, проблеми у Дортмунда

Баєр - Дармштадт. Результати 3 туру Бундесліги

“Баварія” змогла зламати прокляття Гладбаха, “Баєр” знищив “Дармштадт”, а дортмундська “Боруссія” сенсаційно втратила очки. Результати 3 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

“Боруссія” Д не впоралась із “Гайденгаймом”

Дортмундська “Боруссія” несподівано втратила очки в другому поспіль матчі із потенційним аутсайдером. Але якщо проти “Бохума” команді Едіна Терзича довелося навіть відіграватись, то з “Гайденгаймом” “жовто-чорні” мали закривати гру у перші півгодини, та не зробили цього і були покарані.

Починалося все дуже добре для “Боруссії’”. Брандт забив у одній з перших атак, а суддя вирішив проігнорувати руку Джана, від якої м’яч і відлетів до Юліана. За кілька хвилин вже Брандт знайшов руку захисника на лінії штрафного майданчика і арбітр тільки після перегляду VAR вказав на точку. Джан виконав вирок, встановивши рахунок 2:0.

Після цього “Боруссія” мала ще кілька вбивчих моментів (один тільки Мален міг оформити хет-трик), але розтринькала їх усі. “Гайденгайм”, у свою чергу, дотягнув до перерви, перезавантажився і вийшов на другий тайм із вірою в камбек. Перший гол гостей арбітри не зарахували через офсайд, але безлад в обороні дортмундців дозволив новачку БЛ  відігратись дещо пізніше. Ефектний удар неприкритого Дінкчі і пенальті за фол Аллера (!), який чомусь виявився останнім захисником (!!), призвели до рахунку 2:2.

“Боруссія” вже відстає від лідерів на 4 очки.

“Боруссія” Д – “Гайденгайм” – 2:2
Голи: Брандт, 7, Джан, 15 (п) – Дінкчі, 61, Кляйндінст, 82 (п)

“Баварія” з величезними труднощами перемогла Гладбах

Гладбахське прокляття, яке ми обговорювали в анонсі туру, ледь не спрацювало і цього разу. “Баварія” провела непоганий матч проти “Боруссії”, але могла і мала втрачати очки. До перерви гра була рівною, а рахунок відкрили господарі – відзначився японський центрбек Ітакура.

В другому таймі “Баварія” повністю взяла гру в свої руки. Гладбахці лічені рази переходили за центр поля і всього тричі пробили по воротах. Натомість чинний чемпіон раз за разом штурмував штрафний майданчик, відігрався в середині тайма, а переможний м’яч забив за кілька хвилин до фінального свистка. Дуже важка перемога, яка стала першою для “Баварії” за останні 6 матчів з Гладбахом.

“Боруссія” М – “Баварія” – 1:2
Голи: Ітакура, 30 – Сане, 58, Тель, 87

Ще один потенційний топ-матч дещо не виправдав очікувань. “Уніон” і “Лейпциг” зіграли досить закрито, а вилучення Фолланда всередині другого тайму остаточно добило атакувальний потенціал берлінців. РБ, який до цього вже вів 1:0, розвинув свій успіх завдяки дублю свіженького Шешко.

Де дивитись Бундеслігу?

Четвертий тур Бундесліги пройде за два тижні. В п’ятницю, 15 вересня, він розпочнеться вогняним протистоянням “Баєра” і “Баварії”, які досі не втрачали очок.

Всі матчі Бундесліги традиційно будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги.