Результати 31 туру АПЛ: Челсі переміг Манчестер Юнайтед на останніх хвилинах

Челсі переміг Манчестер Юнайтед та інші результати 31 туру АПЛ

Відбулись поєдинки чергового туру Прем’єр-ліги. Челсі та Манчестер Юнайтед видали красивий матч з 7 голами, Манчестер Сіті переміг Астон Віллу та інші результати 31 туру АПЛ.

Результати 31 туру АПЛ

02.04.2024

Ньюкасл – Евертон – 1:1
Голи: Ісак, 15 – Калверт-Льюїн, 88 (пен.)

Ліверпуль – Шеффілд – 3:1
Голи: Нуньєс, 17, Макаллістер, 76, Гакпо, 90 – Бредлі, 58 (аг)

Челсі – Манчестер Юнайтед – 4:3
Голи: Галлагер, 4, Палмер, 19 (пен.), 90+10 (пен.), 90+11 – Гарначо, 34, 67, Фернандеш, 39

Челсі – Манчестер Юнайтед

Челсі та Манчестер Юнайтед видали фантастичний поєдинок з великою кількістю моментів та подій, а також з феєричною розв’язкою. Проте все почалось на 4 хвилині, коли сині вийшли вперед після рикошету та влучного удару Галлагера. Ще до середини тайму лондонці вели 2:0. Палмер реалізував пенальті, який заробив Кукурелья.

Ще у першому таймі Манчестер Юнайтед зміг зрівняти рахунок. Спочатку Гарначо забив після помилки Кайседо неподалік власних воріт. А за кілька хвилин Фернандеш замкнув навіс Далота на дільній стійці.

У другому таймі команди були такими ж гострими, які у першому. При цьому гострішими все ж були гравці Челсі, але забив Манчестер Юнайтед. На 67 хвилині Антоні в контратаці віддав чудову передачу на Гарначо, а той вразив ворота.

Поєдинок йшов до завершення, але на останніх хвилинах компенсованого часу команда Почеттіно заробила ще один пенальті – Палмер реалізував і його. А вже в наступній атаці Коул оформив хет-трик за допомогою рикошету та приніс перемогу своїй команді.

Де дивитись АПЛ?

Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.