Результати 3 туру ЛЄ: “Аякс” продовжує сипатись, “Вест Гем” вперше програв

Результати 3 туру ЛЄ

“Ліверпуль”, “Баєр” і “Рома” знову знищили суперників, а “Вест Гем” і “Аякс” свої матчі програли. Результати 3 туру ЛЄ в огляді Setanta Sports.

Головні фаворити Ліги Європи свої матчі легко виграли. “Ліверпуль”, незважаючи на марнотратство Нуньєса, розгромив “Тулузу” (5:1), “Баєр” з аналогічним рахунком знищив “Карабах” (відзначаємо 2+1 у Грімальдо і 1+3 у Вірца), а “Рома” здолала “Славію” (2:0). Таким чином, ці три клуби залишається єдиними, хто поки не втрачав очок на груповому етапі.

До них могли приєднатись “Аталанта” і “Вест Гем”, але цих представників топ-чемпіонатів спіткали невдачі. Бергамаски втратили перемогу над австрійським “Штурмом”, пропустивши на 80-й хвилині, а лондонці хотіли поберегти кількох основних гравців і поплатились за це (1:2 від “Олімпіакоса”).

Серед інших результатів відзначаємо перемогу “Брайтона” над “Аяксом” (2:0) та нічию між “Ракувом” Владислава Кочергіна і грізним “Спортінгом” (1:1). Португальці з 8-ї хвилини грали в меншості, а з 14-ї вели в рахунку і тільки наприкінці гри втратили перемогу (асист на рахунку українця).

“Штурм” – “Аталанта” – 2:2
Голи: Прасс, 13, Влодарчик, 80 (п) – Муріель, 34, 45+7 (п)

Баєр – “Карабах” – 5:1
Голи: Вірц, 4, Грімальдо, 21, 54, Боніфас, 35, Тапсоба, 57 – Байрамов, 16 (п)

Мольде” – “Геккен” – 5:1
Голи: Гульбрандсен, 6, Ейкрем, 27, 55, Брейвік, 30, Бйорнбак, 90+3 – Сонко, 21

Цього тижня в єврокубках зіграла тільки одна українська команда – “Шахтар” поступився “Барселоні” (1:2). Матч “Зорі” проти “Маккабі” (Тель-Авів) перенесено через військовий конфлікт на території Ізраїля.