Голи: ван Дейк, 56, Гакпо, 58, Діас, 71, Елліотт, 90 – Огбене, 12

Голи: Магвайр, 89 – Бессі, 65, Івобі, 90+7

Голи: Річардс, 68, Аю, 71, Матета, 79 (пен.)

“Брайтон” – “Евертон” – 1:1
Голи: Данк, 90+5 – Брентвейт, 73
Вилучення: Гілмор, 81 (“Брайтон”)

Астон Вілла” – “Ноттінгем” – 4:2
Голи: Воткінс, 4, Дуглас Луїз, 29, 39, Бейлі, 61 – Ніакате, 45+5, Гіббс-Вайт, 48

“Арсенал” – “Ньюкасл”

Продемонструвавши дивовижну атакувальну майстерність, “Арсенал” реабілітувався після поразки від Порту в Лізі чемпіонів, здобувши гучну перемогу над “Ньюкаслом” з рахунком 4:1. Завдяки цій перемозі “каноніри” продовжують йти серед лідерів Прем’єр-ліги, відстаючи від “Ліверпуля” лише на два очки.

Букайо Сака продовжив свою результативну серію в АПЛ, відзначившись у воротах суперника у п’ятій грі поспіль та результативною дією у сьомому матчі поспіль. Трансформація “Арсенала” після його тьмяної гри проти “Порту” була очевидною, оскільки вони продемонстрували свою блискучу атаку з першої хвилини.

“Каноніри” швидко встановили своє домінування в матчі, а Свен Ботман, забив гол у власні ворота після подачі з кутового. Через 6 хвилин Габріель Мартінеллі прострілив на Кая Гаверца, а той спокійно закотив м’яч у ворота.

Хоча у другому таймі “Ньюкаслу”, здавалось, вдалося трохи вирівняти гру, лондонці відповіли ще двома голами в середині тайму. Сака продемонстрував свої чудові навички, прибравши м’яч під ліву ногу та завдавши удару у дальній кут. А Якуб Ківьор забив четвертий м’яч після подачі з кутового.

«Ньюкасл» таки забив пізній гол престижу. Джо Віллок забив головою у ворота свого колишнього клубу. Однак ця поразка опустила “Ньюкасл” на десяте місце. Відставання від першої четвірки складає 15 очок і 10 від “Тоттенхема”, який посідає п’яте місце.

Де дивитись АПЛ?

Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії.