Голи: Копина, 16 – Наумець, 45+1, Соареш,82

Голи: Ванат, 32, Шапаренко, 51, Буяльський, 77

Голи: Сидоров, 65, Черненко, 9

Шахтар – Зоря – 2:1
Голи: Егіналду, 72, Сікан, 88 – Антюх, 51
Вилучення: Сапутін, 89 (Зоря)

У 25 тур і лідери змогли здобути перемоги над своїми суперниками. При цьому Динамо зробило це дуже впевнено. Кияни забили Поліссю у першому таймі, а у другому Шапаренко красивим ударом здалеку та Буяльський зробили рахунок 3:0.

Шахтар же знову провів важкий поєдинок проти Зорі. При цьому гірники володіли перевагою протягом усього матчу, але довго не могли відзначитись. При цьому команда Пушича пропустила першою. На старті другого тайму Антюх вивів луганців вперед. Лише заміни допомогли Шахтарю: на 72-ій Егіналду, а на 88-ій Сікан принесли голами перемогу своїй команді.

15Металіст 192525471425:44-1919
16Минай252101318:40-2216
Турнірна таблиця УПЛ

Де дивитись УПЛ?

Як і минулого сезону більшість поєдинків УПЛ будуть доступні на Setanta Sports. Зокрема домашні матчі Шахтаря, Кривбаса, Руха,  Оболоні, Колоса, Полісся, Ворскли, Олександрії, Металіста 1925, Чорноморця, Вереса, Миная та ЛНЗ.

26 тур УПЛ розпочнеться 27 квітня матчем Дніпро-1 – Динамо. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі поточного сезону.