Гол: Філіппов, 38

“Олександрія” – “Зоря” – 0:0
Вилучення: Джордан, 72 (“Зоря”)

Шахтар” – “Кривбас” – 5:2
Голи: Конопля, 10, Криськів, 22, 82, Бондаренко, 68, Траоре, 90+3 – Аду, 20, Стецьков, 85
Вилучення: Ілич, 57 (“Кривбас”)

“Шахтар” – “Кривбас”

“Шахтар” досить впевнено розібрались з “Кривбасом”. Вже на 10 хвилині “гірники” вийшли вперед завдяки рикошетному голу від Коноплі після розіграшу кутового. Підопічні Вернидуба на початку матчу також мали хороші моменти, один з яких втілили у гол вже на 20 хвилині – Аду забив після швидкої атаки.

“Шахтар” відповів оперативно, але цей гол викликав багато суперечок серед футбольної спільноти. Зубков впав після порушення правил, гравці “Кривбаса” підійшли до нього аби допомогти піднятись, а тим часом Криськів розіграв штрафний, після чого сам же і забив. Не по фейр-плей, але в межах правил.

Загалом “Кривбас” не надто активно пресингував “Шахтар”, зустрічаючи вже на своїй половині. Тому “гірники” почували себе досить впевнено при розіграшах та володінні м’ячем. А завдання для донеччан спростилось у другому таймі, коли Ілич отримав пряму червону картку за наступ на ногу суперника ззаду.

Після цього криворіжці були змушені в більшості оборонятись. На 68 хвилині Бондаренко з-за меж штрафного спокійно поклав м’яч під дальню стійку та зробив рахунок 3:1. А на 82-ій Криськів оформив дубль після сольного проходу.

Наприкінці матчу команди ще забили по одному голу. Спочатку Стецьков відіграв один м’яч пробивши у ближній кут у важкій ситуації – Різник не врятував. А вже у компенсований час Траоре підставив ногу під удар Бондаренка та встановив остаточний рахунок у матчі.

15Верес18261016:30-1412
16Минай171799:25-1610
Турнірна таблиця УПЛ

Де дивитись УПЛ?

Як і минулого сезону більшість поєдинків УПЛ будуть доступні на Setanta Sports. Зокрема домашні матчі “Шахтаря”, “Кривбаса”, “Руха”,  “Оболоні”, “Колоса”, “Полісся”, “Ворскли”, “Олександрії”, “Металіста 1925”, “Чорноморця”, “Вереса”, “Миная” та ЛНЗ. Ви можете дивитись УПЛ безкоштовно на Setanta Sports.

19 тур УПЛ розпочнеться 1 березня протистоянням “Полісся” – ЛНЗ. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі поточного сезону.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.