Результати 15 туру АПЛ
2023 Dec 07, 12:24 ПП

Відбулись поєдинки п’ятнадцятого туру Прем’єр-ліги Англії. До вашої уваги результати 15 туру АПЛ, відео голів та огляди матчів від Setanta Sports.

05.12.2023

Вулвергемптон” – “Бернлі” – 1:0
Гол: Хван, 42

“Лутон” – “Арсенал” – 3:4
Голи: Ошо, 25, Адебайо, 49, Барклі, 57 – Мартінеллі, 20, Жезус, 45, Гаверц, 60, Райс, 90+7

Брайтон” – “Брентфорд” – 2:1
Голи: Гросс, 31, Хіншелвуд, 52 – Мбемо, 27 (пен.)

“Манчестер Юнайтед” – “Челсі”

Центральний матч туру АПЛ порадував вболівальників великою кількістю моментів. Вже на 7 хвилині Санчес відбив пенальті від Фернандеша. Вже на 12 хвилині Мудрик міг відкривати рахунок, але влучив у стійку.

Натомість забив “Манчестер Юнайтед”. Мактоміней вдало зіграв на добиванні, поціливши прямо в кут воріт. Санчес ще кілька разів рятував свою команду, а все для того, аби Палмер наприкінці першого тайму зрівняв рахунок. Мудрик віддав проникаючу передачу, Палмер технічно вийшов на ударну позицію та пробив. До речі, це перший асист для українця у цьому сезоні.

Проте це не врятувало “Челсі” від поразки. У другому таймі Мактоміней оформив дубль. На 70 хвилині півзахисник завершив ударом головою подачу від Гарначо. У підсумку – 2:1.

Де дивитись АПЛ?

Усі поєдинки сезону АПЛ 2023/24 доступні для перегляду у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також деякі матчі туру транслюватимуться на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити матчі найкращих команд Англії.