Голи: Ковальов, 30, Шестаков, 56, Наумець, 89

“Минай” – “Верес” – 0:0

“Ворскла” – “Металіст 1925” – 2:2
Голи: Корнієнок, 47, Нестеренко, 83 – Сидоров, 18, Фарина, 78

“Кривбас” – “Дніпро-1”

“Дніпро-1” зазнав першої поразки за керівництва Юрія Максимова. Здавалось, що у матчі з лідером чемпіонату “Кривбасом” дніпрянам не вистачило свіжості. Можливо позначився перенесений матч 1 туру проти “Ворскли”, який відбувся у середу.

Пресинг “Дніпра-1” був не надто інтенсивним, а тому підопічним Вернидуба подекуди було досить легко виходити з-під нього. Відповідно в останній третині поля залишались вільні зони, якими гравці “Кривбасу” вдало скористались. Так прийшов перший гол, коли Кузик отримав розрізну передачу та віддав Кожушку практично на пусті ворота.

Другий гол вже був на рахунку самого Кузика. Денис отримав м’яч на фланзі та з кута штрафного майданчика красиво поклав м’яч під дальню стійку. Вже на початку другого тайму рахунок став 3:0. Знову спрацювала зв’язка Кузик – Кожушко після контрвипаду. Перший увірвався у вільний простір та прострілив, другий – замкнув дальню стійку. У підсумку – розгромна перемога та збережене лідерство для “Кривбасу”.

“Колос” – “Динамо”

Кияни втретє поспіль не можуть перемогти в УПЛ. Після двох поразок від “Полісся” та “Дніпра-1” тепер ще й нічия з “Колосом”. Підопічні Луческу першими вийшли вперед – на 19 хвилині після тривалої комбінації Караваєв віддав на Тимчика у карний майданчик, а той з другої спроби відправив м’яч у ворота.

“Колос” мав моменти у першому таймі, але зміг відігратись лише по перерві. На 51 хвилині Лучкевичу вдався чудовий удар у дальній кут воріт в один дотик. “Динамо” могло майже одразу знову вийти вперед. Тепер Тимчик віддавав на Караваєва, але той влучив у поперечку.

Ситуація для команди Луческу ускладнилась на 63 хвилині, коли Ванат отримав другу жовту картку за симуляцію та залишив свою команду в меншості. До завершення поєдинку жодна з команд так і не змогла відзначитись. Отож, нічия 1:1.

Де дивитись УПЛ?

Як і минулого сезону більшість поєдинків УПЛ будуть доступні на Setanta Sports. Зокрема домашні матчі “Шахтаря”, “Оболоні”, “Колоса”, “Полісся”, “Ворскли”, “Олександрії”, “Металіста-1925”, “Чорноморця” та ЛНЗ.

13 тур УПЛ розпочнеться в 3 листопада матчем “Динамо” – “Шахтар”. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші матчі нового сезону.