“Реал” вийшов у фінал Клубного ЧС

“Реал” без особливих проблем здобув свою путівку у фінал Клубного чемпіонату світу. На відміну від “Фламенго”, команда Карло Анчелотті виходила перемагати тут і зараз, а не думала про фінальний поєдинок.

Злий і агресивний “Реал” задавлював суперника пресингом, часто відбираючи м’яч ще біля штрафного майданчика “Аль-Ахлі”. Саме так і прийшов перший гол – Вінісіус обікрав захисника, зблизився з голкіпером і елегантно перекинув його.

До перерви “Аль-Ахлі” створював небагато, але два непоганих моменти зі своїх атак витиснути зумів. Спочатку Мохамед Шеріф не влучив по воротах з непоганої позиції, а трохи пізніше Андрій Лунін відбив постріл з гострого кута від Ель-Шахата.

Не встигли команди розпочати другий тайм, як рахунок став вже 2:0. Модрич віддав геніальний пас між двох суперників на Родріго, з ударом якого впорався голкіпер, але на добиванні Вальверде холоднокровно відправив м’яч у сітку.

Далі “Реал” трохи розслабився і дав пограти супернику. “Аль-Ахлі” навіть підловив на помилці непрофільного лівого захисника Камавінгу і з пенальті скоротив відставання, але це був максимум для єгиптян на сьогодні. Наприкінці мадридці просто змели знесиленого суперника, забивши ще 2 голи в доданий час.

Клубний чемпіонат світу. 1/2 фіналу

08.02.2023

“Аль-Ахлі” – “Реал” – 1:4

Голи: Маалуп, пен. 65 – Вінісіус, 42, Вальверде, 46, Родріго, 90+2, Арібас, 90+8

Огляд матчу “Аль-Ахлі” – “Реал”:

Фінал клубного чемпіонату світу “Реал” – “Аль-Хіляль” відбудеться 11 лютого о 21:00 за Києвом. Матч за третє місце “Аль-Ахлі” – “Фламенго” пройде в цей же день, але раніше – о 17:30.