“Аль-Хіляль” переміг “Фламенго” і вийшов у фінал клубного чемпіонату світу

Переможець азійської Ліги чемпіонів “Аль-Хіляль” переміг бразильський “Фламенго” у півфіналі клубного чемпіонату світу.

У першому півфіналі клубного чемпіонату світу відбулася справжня сенсація. Ми не побачимо звичного фіналу між представниками Європи та Південної Америки, натомість за трофей боротиметься аравійський “Аль-Хіляль”.

“Фламенго” вийшов на поле з думками про фінал і поплатився за це вже на перших хвилинах. Нападник “Аль-Хіляля” Лусіано В’єтто увірвався в штрафний майданчик, а захисник зміг зупинити його лише за допомогою фолу. Пенальті, гол і 1:0 вже на 4 хвилині гри.

Достатньо скоро бразильці відігралися завдяки ефектному голу Педро, але до перерви рівний рахунок не затримався. На шостій доданій хвилині захисники “Фламенго” знову привезли пенальті і дозволили Салему Аль-Давсарі оформити дубль. Більше того, Жерсон отримав у цьому епізоді другу жовту і залишив команду в меншості.

В другому таймі “Аль-Хіляль“ користувався перевагою зайвого гравця і нарешті забив з гри. Переможний, як виявилось, м’яч потужним ударом над голкіпером оформив той-таки В’єтто.

“Фламенго” намагався виправити становище, але його вистачило лише на випадковий гол на останніх хвилинах. Давід Луїс, Артуро Відаль, Габігол та інші їдуть додому, а в фіналі зіграє “Аль-Хіляль”.

Клубний чемпіонат світу. 1/2 фіналу

07.02.2023

“Фламенго” – “Аль-Хіляль” – 2:3

Голи: Педро, 20, 90+1 – Аль-Давсарі, пен. 4, пен. 45+9, В’єтто, 70

Другий фіналіст визначиться сьогодні у протистоянні мадридського “Реала”, ворота якогого найімовірніше захищатиме Андрій Лунін,  та єгипетського “Аль-Ахлі”. Фінал турніру запланований на 11 лютого.