Маліновський забив дебютний гол за “Марсель”

Український півзахисник Руслан Маліновський відзначився у матчі 22 туру Ліги 1 проти “Ніцци”.

Українець вийшов на поле після перерви за рахунку 0:2 на користь суперника. Вже на 60 хвилині Маліновський отримав передачу від Алексіса Санчеса у штрафному та в дотик переправив м’яч у верхній кут воріт.

Відео голу:

Маліновський отримав другу найкращу оцінку у складі своєї команди від порталу SofaScore – 7,3. Хавбек зробив 15 передач (83,3%), створив гольовий момент та 4 рази пробивав по воротах.

Гол українця не вплинув на результат, “Марсель” програв “Ніцці” з рахунком 1:3. Команда Маліновського продовжує йти на 2 місці, але має однакову кількість очок з “Лансом” – по 46. До ПСЖ – 8 балів.