ЧС-2022. Португалія знищила Швейцарію завдяки хет-трику Рамуша

Португалія без проблем пройшла Швейцарію у 1/8 фіналу чемпіонату світу, перемігши 6:1.

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш несподівано залишив Кріштіану Роналду на лаві для запасних. Замість нього вперше у кар’єрі у стартовому складі вийшов нападник “Бенфіки” Гонсалу Рамуш.

Рамуш на всі 100% скористався наданим шансом та вже на 17-ій хвилині відкрив рахунок у матчі. Ще у першому таймі Пепе ударом головою подвоїв перевагу своєї команди.

На початку другого тайму Рамуш забив свій другий гол з передачі Далота, а ще за 4 хвилини віддав асист на Рафаеля Геррейру. На 67-ій Рамуш оформив хет-трик, а вже у додатковий час за шостий гол португальців забив Леао. Швейцарія відповіла лише 1 м’ячем від Аканджі на 58 хвилині.

Рамуш став лише другим гравцем в історії, який оформив хет-трик та асист у матчі плей-оф чемпіонату світу. А після гри нападник був визнаний найкращим гравцем поєдинку.

“Все відбулося дуже швидко. Чи зіграю я з перших хвилин у наступному матчі? Це не мені вирішувати. Мені потрібно працювати якомога наполегливіше, а потім ми побачимо, що буде”, – сказав Рамуш після матчу.

Отож, у наступній стадії збірна Португалії зустрінеться з Марокко. Поєдинок відбудеться 10 грудня.