“Порту” – “Інтер” 0:0. Еталонний автобус

“Порту” не вдалося забити “Інтеру” хоча б один гол за 180 хвилин. Міланці йдуть далі завдяки перемозі у першому матчі.

“Інтер” летів у Португалію за нульовою нічиєю і впорався зі своїм завданням. Хоча кілька разів міланська команда була близька до катастрофи.

“Порту” провисів на воротах суперника всі 90 хвилин, створив чимало моментів і мав забивати щонайменше двічі. Тиск “драконів” досяг свого піку в компенсований час, коли м’яч летів у бік воріт “Інтера” мало не кожні 30 секунд, але Андре Онана впорався навіть із найскладнішими ударами.

Гості лише кілька разів тікали в контратаки, та навіть не сподівались витиснути з них щось серйозне. Вони приїхали сюди з наміром не пропустити і зробили це.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу, матч-відповідь

14.03.2023

“Порту” – “Інтер” – 0:0 (загальний рахунок – 0:1)

Огляд матчу “Порту” – “Інтер”:

У паралельному матчі “Манчестер Сіті” знищив “Лейпциг” (7:0), а Ерлінг Голанд оформив пента-трик.