“Ман Сіті” – “Лейпциг” 7:0. Шоу Ерлінга Голанда

“Манчестер Сіті” знищив “Лейпциг” (7:0) у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. 5 голів на рахунку Ерлінга Голанда.

Одного погляду на підсумковий результат достатньо, щоб зрозуміти, яка прірва була між командами цього вечора. “Лейпциг” не впорався із шаленим тиском “Ман Сіті” і вже до перерви забув про шанси на вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів. А паніка біля воріт “биків” мало не в кожній атаці дарувала “Сіті” можливість забити ще і ще.

Єдиний неоднозначний момент у всій цій історії – найперший гол господарів поля. Пенальті, з якого Голанд відкрив рахунок, був дуже суперечливим (м’яч ледь ковзнув по руці Генріхса, і гравець не міг уникнути цього), але поки емоції від епізоду вляглися, норвежець вже зробив дубль.

А за кілька хвилин арбітр ще й пожалів Едерсона, який далеко за межами штрафного майданчика ледь не влетів у суперника дуже високо піднятою ногою. Хто зна, як розвивались би події, якби “Сіті” залишився в меншості ще в першому таймі.

Серед гравців “Сіті” варто відзначити Ерлінга Голанда, який вкотре довів, що є надлюдиною. 5 м’ячів у матчі плей-оф Ліги чемпіонів – це результат рівня ще одного іншопланетянина. У 2012 році Лео Мессі забив 5 іншій німецькій команді – “Баєру”.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу, матч-відповідь

14.03.2023

“Манчестер Сіті” – “Лейпциг” – 7:0 (загальний рахунок – 8:1)

Голи: Голанд, пен. 22, 24, 45+2, 54, 57, Гюндоган, 49, де Брюйне, 90+2

Огляд матчу “Манчестер Сіті” – “Лейпциг”:

У паралельному матчі “Інтер” відстояв нульову нічию в Порту і пробився у чвертьфінал.