Поразки Баварії і Боруссії Д та інші підсумки 28 туру Бундесліги

Підсумки 28 туру Бундесліги

Черговий ігровий тиждень в Німеччині розставив чимало крапок над і в боротьбі за місця на горі турнірної таблиці. Про надважливу перемогу Штутгарта в Дортмунді, несподівану поразку Баварії та інші підсумки 28 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

Лідер зробив черговий крок до чемпіонства. Баєр мав громити Уніон, який ще до перерви залишився в меншості, але забив тільки один мʼяч, та й той з пенальті. Одразу після вилучення Робіна Гозенза леверкузенці розіграли штрафний і заробили пенальті (рукою зіграв Тріммель). Вірц чітко виконав удар з точки і цього вистачило для перемоги. До золотого дубля залишилось всього два кроки.

Баварія зробила все можливе, щоб коронація Баєра пройшла вже цього тижня. Мюнхенці гостювали в Гайденгаймі і перетворили буденний переможний матч на справжню катастрофу.

До перерви підопічні Томаса Тухеля втоптали суперника в газон, забивши двічі (відзначились Кейн і Гнабрі). Та одразу по перерві Гайденгайм за дві хвилини зрівняв рахунок, перетворивши на голи два примітивних закидання з глибини. А ближче до кінця поєдинку Кляйндінст в контратаці поховав рекордмайстера – 3:2. Цікаво, що минулого тижня дебютант Бундесліги провернув аналогічний трюк зі Штутгартом, але тоді шваби встигли відігратися у компенсований час.

Варто відзначити, що Баварія не просто попрощалася з надіями на перше місце, але і поставила під загрозу свою другу позицію. Штутгарт в Дортмунді переміг Боруссію (1:0) і зрівнявся за очками з мюнхенцями. Єдиний гол у цьому матчі на рахунку лідера швабів Серу Гірассі.

Ця звитяга дозволила команді Себастьяна Гьонесса відірватись від Боруссії і Лейпцига вже на 7 очок і фактично забезпечити собі третє місце (а то й замахнутись на друге). А вже за останню путівку в Лігу чемпіонів якраз і боротимуться Дортмунд з РБ, у яких зараз порівну очок.

Де дивитись Бундеслігу?

Двадцять девʼятий тур Бундесліги традиційно стартує вже у пʼятницю. Саме цей ігровий тиждень може принести Баєру довгоочікуване чемпіонство – у разі перемоги над Вердером або завдяки поразці Баварії від Кельна.

Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.