Перемога Боруссії в Дер Классікер та інші підсумки 27 туру Бундесліги

Баварія - Боруссія 0-2

Чемпіонську гонку в Німеччині завершено. Баварія програла в принциповому матчі проти Дортмунда і відпустила Баєр на 13 очок. Про сенсаційний Дер Классікер, вольову перемогу майбутнього чемпіона та інші підсумки 27 туру Бундесліги в огляді Setanta Sports.

Протистояння Баварії і Боруссії Д було центральним матчем цього туру, хоч і не мало глобального впливу на турнірну таблицю. Мюнхенці за будь-якого результату залишались досить далеко від Баєра, а дортмундці продовжували боротись за четверте місце.

Гра традиційно пройшла під диктовку Баварії, але з однією невеликою відмінністю. Вперше за 5 років Боруссія витримала тиск, не пропустила і завдала разючих ударів у відповідь. Дортмундці атакували менше, але робили це гостріше і двічі скористалися невпевненою грою Ульрайха.

В самий розпал стартового штурму господарів Боруссія провела свою контратаку, яка завершилася виходом Адеємі сам на сам під гострим кутом і потужним пострілом в дальній кут. Мʼяч влучив у руку голкіперу, але та була виставлена недостатньо жорстко, щоб зупинити його.

Баварія була дещо шокована такою зухвалістю, але гідно відповісти більшість ударів мюнхенців йшли повз ворота, а коли було потрібно, на відмінно відпрацьовував Маєр. Так продовжувалося протягом усього матчу, аж поки за 10 хвилин до фінального свистка Боруссія не провела кинджальну атаку в стилі Баєра. На ударну позицію жовто-чорні вивели самотнього Рюерсона і той вдруге пробив Ульрайха. Завіса.

Серед інших результатів виділяємо черговий чемпіонський камбек Баєра. Команда Хабі Алонсо вкотре врятувалася на останніх хвилинах, витягнувши майже програний матч із Гоффенгаймом (2:1).

Довелося відіграватись і Штутгарту. Але спочатку шваби самі вигравали 2:0 у Гайденгайма, потім поступово докатилися до катастрофічних 2:3 (дубль Кляйндінста за 2 хвилини), а наприкінці компенсованого часу вирвали нічию.

Втратив очки і Лейпциг, який несподівано не зміг забити аутсайдеру Майнцу (0:0).

Результати 27 туру Бундесліги

Баєр – Гоффенгайм – 2:1
Голи: Андріх, 88, Шик, 90+1 – Баєр, 33

Баварія – Боруссія Д – 0:2
Голи: Адеємі, 10, Рюерсон, 83

Штутгарт – Гайденгайм – 3:3
Голи: Гірассі, 41, Штіллер, 53, Ундав, 90+8 – Нюбель, 62 (аг), Кляйндінст, 84, 85

Де дивитись Бундеслігу?

Двадцять восьмий тур Бундесліги розпочнеться вже цієї пʼятниці, а його головною подією стане протистояння Дортмунда і Штутгарта. Крім того, посеред тижня пройдуть півфінали Кубка Німеччини. Єдиний представник Бундесліги на цій стадії Баєр прийматиме дюссельдорфську Фортуну.

Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.