Кубок Німеччини. Баєр і Кайзерслаутерн вийшли у фінал

Баєр переміг Фортуну та інші результати Кубка Німеччини

У фінал Кубка Німеччини пробились леверкузенський Баєр і Кайзерслаутерн з другої Бундесліги.

Баєр – Фортуна

Леверкузенський Баєр продовжує впевнено крокувати до історичного золотого дубля. Після емоційного камбеку в чемпіонаті на вихідних команда Хабі Алонсо влаштувала майстер-клас у півфіналі Кубка. Ще до перерви “фармацевти” тричі розписалися у воротах Фортуни і без нервів закрили гру.

Почалося все з голу Фрімпонга, який своїм підключення вже звично завершив атаку на дальній штанзі. За кілька хвилин Адлі втік у контратаку і зробив рахунок 2:0, а трохи пізніше Вірц довів справу до розгрома, використавши перехоплення на чужій половині поля.

Після перерви гол Вірца з пенальті поставив крапку в цьому матчі. Баєр продовжив свою безпрограшну серію і вийшов у фінал Кубка Німеччини, де буде безумовним фаворитом.

В іншому півфіналі Кайзерслаутерн перервав казку третьолігового Саарбрюкена. Хоч саме саарці виглядали гостріше за суперника, два прикрих голи зупинили їх за крок від історичного фіналу. Помилка голкіпера суперника, який пропустив мʼяч поміж ніг, і гол після стандарту – це майже всі здобутки Кайзерслаутерна в цьому матчі.

Кубок Німеччини. 1/2 фіналу

Баєр – Фортуна – 4:0
Голи: Фрімпонг, 7, Адлі, 20, Вірц, 36, 60 (п)

Саарбрюкен – Кайзерслаутерн – 0:2
Голи: Ріттер, 53, Туре, 75

Фінал Кубка Німеччини Кайзерслаутерн – Баєр пройде 25 травня в Берліні.

Де дивитись Бундеслігу?

Двадцять восьмий тур Бундесліги традиційно стартує в пʼятницю поєдинком – “Айнтрахт” – “Вердер”. Всі матчі чемпіонату Німеччини будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а деякі з них ви також зможете побачити у вільному доступі на телеканалах Setanta Sports та Setanta Sports+.

Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити найцікавіші поєдинки нового сезону Бундесліги. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.