Poland - Ukraine 3-1
2024 Jun 08, 17:04 ПП

Матчем Польща – Україна продовжилась підготовка нашої збірної до Євро-2024. Цього разу досягти позитивного результату не вдалося.

Якщо в попередньому матчі з Німеччиною наша команда не показала видатної гри, але здобула прийнятний результат (0:0), то у Варшаві не було ні того, ні іншого. “Жовто-сині” провалили перші півгодини і не знайшли в собі сил відігратися з 0:3.

Перший же кутовий біля воріт Бущана обернувся штовханиною у воротарському майданчику і голом центрбека Себастьяна Валюкевича з кількох метрів. А вже за 5 хвилин на табло загорівся рахунок 2:0 – Зелінський з неочевидної позиції виконав чи то подачу, чи то акцентований обвідний удар, але захисники не зреагували, а Бущан не дотягнувся. Добив нашу збірну екс-ураїнець Тарас Романчук, яий майже всю свою карʼєру провів у Польщі. Він замкнув ще одну подачу з кутового.

Не можна сказати, що наша команда грала вкрай жахливо і заслуговувала на 0:3. Польща реалізувала майже всі свої моменти, а ми довго не могли знайти шлях до воріт Скорупського. І тільки гол Артема Довбика перед самою перервою дещо розбавив хвилю негативу. Малиновський знайшов його передачею врозріз і форвард Жирони легко розібрався з голкіпером. За кілька хвилин до цього Малиновський і Довбик створили аналогічний момент, тільки гольовим він не став.

Після перерви гра остаточно вирівнялася, а моментів вистачало як у нас, так і у поляків. Тільки хвилі замін остаточно розбили матч на окремі епізоди, а фінальний свисток зафіксував рахунок 3:1. Замість того, щоб награвати певні звʼязки в матчі з рівним суперником, Сергій Ребров вирішив просто дати пограти резервістам. Результат на табло.

Товариський матч

07.06.2024

Польща – Україна – 3:1
Голи: Валюкевич, 11, Зелінський, 16, Романчук, 30 – Довбик, 41

Наступним суперником збірної України в рамках підготовки до Євро-2024 стане національна команда Молдови. Матч пройде 11 червня о 18:00 за Києвом.