Плей-оф відбору на Євро-2024: Грузія та Польща вийшли у фінал

Польща перемогла Естонію та інші результати плей-оф відбору на Євро-2024

Відбулись усі півфінальні поєдинки плей-оф за вихід на Євро-2024: Польща розбила Естонію, а Грузія перемогла Люксембург.

Практично жодних несподіванок у півфінальних матчах кваліфікації не сталось. Лише Ізраїль вважався фаворитом в матчі проти Ісландії, але поступився у захоплюючому поєдинку з рахунком 1:4 (хоча могли зрівнювати рахунок наприкінці матчу на 2:2).

Грузія обіграла Люксембург з цікавим епізодом у другому таймі. Гості зрівняли рахунок у матчі стараннями Жерсона Родрігеса (1:1). Але через кілька хвилин арбітр переглянув епізод з порушенням правил, яке сталось на іншій стороні поля ще за кілька хвилин до голу. У підсумку взяття воріт було скасовано, а гравець Люксембургу отримав червону картку за фол.

Греція – Казахстан – 5:0
Голи: Бакасетас, 9 (пен.), Пелкас, 15, Йоаннідіс, 37, Курбеліс, 40, Тапалов, 85 (пен.)

Польща – Естонія – 5:1
Голи: Франковський, 22, Зелінський, 50, Пйотровський, 70, Метс, 73 (аг), Шиманський, 76 – Веткал, 78

Уельс – Фінляндія – 4:1
Голи: Брукс, 3, Вільямс, 38, Джонсон, 47, Джеймс, 86 – Пуккі, 45

Фінальні пари плей-оф відбору на Євро-2024

• Уельс – Польща
  • Україна – Ісландія
  • Грузія – Греція

Ці поєдинки відбудуться у вівторок, 26 березня. Переможці пар влітку зіграють на Євро-2024, яке відбудеться в Німеччині.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, НБА, Формула 1, УПЛ, WTA, ATP, UFC та багатьох інших турнірів.