Молдова - Україна: розгромна перемога
2024 Jun 11, 23:38 ПП

Матчем Молдова – Україна завершилась підготовка нашої збірної до Євро-2024. Про матч читайте на Setanta Sports.

Після неприємної поразки проти Польщі Сергій Ребров вийшов на матч проти Молдови складом, дуже близьким до оптимального. Хіба що на вістрі атаки в першому таймі зіграв Роман Яремчук, а не Артем Довбик.

І Роман не підвів. Вже на 2 хвилині гри він скористався помилкою оборонців суперника та з близької відстані відправив м’яч у дев’ятку, відкривши рахунок у зустрічі. Загалом матч проходив під диктовку нашої збірної. Ми контролювали м’яч та намагались взламати насичену оборону суперника.

Це відбувалось протягом усього першого тайму та призвело до ще одного гола. Шикарну комбінацію в один дотик розіграли Судаков та Циганков, і останній опинившись без опіки перед воротами не схибив.

Здавалось би – ідеальний перший тайм. Якби не одне але. На 30 хвилині Віталій Миколенко, який щойно відновився від травми, та якого плавно підводили під Євро, отримав травму після підкату суперника. Захисник намагався повернутись у гру, але все ж не зміг продовжити, покинувши поле накульгуючи та зі сльозами на очах. Проте це пошкодження не має нічого спільного з попередньою травмою, тому сподіваємось, що Віталій все ж зможе зіграти на Євро.

На старті другого тайму гравці нашої команди виглядали дуже заряджено, що вилилось у ще два голи. Спочатку Довбик отримав проникаючу передачу від Судакова та прошив голкіпера у ближній кут. А згодом і сам Георгій обігрався в стіночку з Довбиком та забив свій м’яч.

Після цього гра дещо заспокоїлась. Ми почали більше віддавати м’яч супернику та перейшли в позиційний захист. Молдова хоч і змогла створити кілька моментів, зокрема і зі стандартних положень, які були нашою проблемою в матчі з Польщею, але забити так і не спромоглась.

Товариський матч

11.06.2024

Молдова – Україна – 0:4
Голи: Яремчук, 2, Циганков, 43, Довбик, 49, Судаков, 54

Вже 14 червня розпочнеться головний футбольний турнір літа. Свій перший матч Україна проведе 17 червня проти збірної Румунії. Початок гри запланований на 16:00.