“Мілан” вийшов у чвертьфінал ЛЧ завдяки нічиїй на виїзді

“Мілан” та “Тоттенгем” зіграли внічию 0:0, що дозволило італійській команді кваліфікуватись у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Перший тайм пройшов без особливих моментів для обидвох команд. Найважливішими подіями стали жовті картки для захисників “Тоттенгема” Ромеро та Лангле. У другому таймі це зіграє велику роль.

Після перерви команди нарешті почали створювати моменти, але не настільки гострі, щоб забити. А на 78 хвилині Ромеро за грубий фол отримав другу жовту картку і “Тоттенгем” залишився в меншості.

“Шпори” ще могли зрівняти рахунок у вдоматчевомоу протистоянні та перевести гру в овертайми. Найреальніший момент вже у компенсований час мав Кейн. Нападник небезпечно пробив головою після подачі зі штрафного, але Меньян був на місці. У підсумку нульова нічия і в 1/4 ЛЧ йде команда Піолі.