“Баварія” вдруге перемогла ПСЖ, Мессі знову без ЛЧ

Мюнхенська “Баварія” вдома перемогла ПСЖ з рахунком 2:0 та пройшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Парижани, попри поразку у першому матчі з рахунком 0:1, не форсували подій. Найреальніший шанс вийти вперед ПСЖ втратив на 38 хвилині. Зоммер вирішив увімкнути Ноєра, але під тиском втратив м’яч. Коману врятував де Лігт, вибивши м’яч з лінії воріт.

А на 61 хвилині вже спрацював високий пресинг “Баварії”. Вератті втратив м’яч у власному штрафному майданчику, Горецка віддав на Чупо-Мотінга, а той забив практично у пусті ворота колишньої команди.

Команда Крістофа Галтьє збільшила кількість атак на ворота суперника, але в рамці надійно діяв Ян Зоммер. А ось мюнхенці змогли забити вдруге. Після контратаки Гнабрі, який лише кілька хвилин тому вийшов на заміну, зробив рахунок 2:0.

ПСЖ вже вп’яте за останні 7 сезонів не зміг подолати стадію 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Окрім того, Ліонель Мессі втретє поспіль вилетів з турніру на цьому етапі.