“Челсі” без Мудрика пройшов “Боруссію” Д

У матчі-відповіді 1/8 Ліги чемпіонів “Челсі” переміг дортмундську “Боруссію” з рахунком 2:0.

“Сині” на правах господаря активніше розпочали матч з атак Фелікса та Гаверца. “Боруссія” відповіла небезпечним ударом Ройса зі штрафного – “Челсі” врятував Кепа. Активність команди Поттера принесла результат наприкінці першого тайму. Стерлінг з другої спроби вразив ворота німців.

Вже на першій хвилині другого тайму “Челсі” отримав право виконати пенальті за гру рукою від Вольфа, але Гаверц з позначки влучив у стійку. Але рефері вирішив, що пенальті треба перебити, адже гравці забігли у штрафний майданчик ще до удару. З другої спроби Кай вже не схибив.

Дортмундці мали кілька моментів, аби зрівняти рахунок за сумою двох матчів, але так і не змогли відзначитись. 2:0 за підсумками матчу та 2:1 за підсумками обох поєдинків. В 1/4 ЛЧ крокує “Челсі”.